reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Ellie ten dywan jest naprawdę fantastyczny! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jak milo ze o tym piszesz bo mnie kazdy ochrzania za ten dywan ze do dzieciecego pokoju sie nie nadaje i ze za duzy itp... a mi sie podoba :) a i tak w tym pokoju maly bedzie tylko spal...
p.s. Na wszelki wypadek tez chce zrobic kacik w naszej sypialni gdyby mi bylo ciezko wstawac w nocy tylko nie wiem w czym go wtedy polozyc spac... lozko turystyczne, gondola z wozka czy taka kolyska? Bo wszystko ma takie male cieniutkie materacyki i nie wiem czy to zdrowe...
 
reklama
Ellie ja lubię dywany wszędzie, faktycznie zbierają kurz tyle ze ja przy mojej dwójce i tak odkurzam co dwa dni wiec to nie problem :)
Ja bym dokupiła jakiś materac do kołyski albo łóżeczka turystycznego, jak Ci bardziej pasuje, wiadomo ze kołyska to tylko na chwile. Choć u mnie wystarczało jedno łóżeczko zawsze bo jak już dziecko ładowało na karmienie w moim łóżku to już tak do rana zostawało :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dywany zbierają kurz, no dobra, a jak nie ma dywanu, to gdzie ten kurz jest? Na podłodze.. I tak i tak trzeba sprzątać. Niczego to nie zmienia (chyba, że ktoś ma alergię), a cieszy oko:)
 
No wlasnie chyba jedyna roznica ze na dywanie nie widac :) mialam w sypialni dywaniki i jak zdjelam to nagle strasznie duzo kurzy bylo w pokoju :) no i minus takich dywanow shaggi ze jak cos wejdzie do srodka to nie kazdy odkurzacz wyciagnie....
 
Sprzątać wiadomo, że trzeba :) ja usunęłam dywan bo zbiera kurz, a wiem jak mój mąż go odkurzał [emoji1]. Lepiej go nie mieć w naszym przypadku przynajmniej na początku:) ale z dywanikiem zdecydowanie przyjemniej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zależy tez jaki się ma odkurzacz. Chodząc po dywanie jednak się ten kurz wbija do środka, jak odkurzacz słabo ssie to w tych dywanach ciagle coś siedzi. Mimo wszystko nie odstraszało mnie to nigdy. Ani fakt posiadania dzieci :D mam nawet dywan pod stołem w jadalni :D i od czasu do czasu pierzemy odkurzaczem piorącym :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dywany to. Ie dla mnie ani żadne wykładziny jestem zwolennikiem gołych podłóg. Mieliśmy kiedyś taki mały dywanik shaggy i wyrzuciłam Górniak młody rozrzucił tam klocki LEGO a ja na nie stanęłam gołą stopą. Ja nie lubię ale jak ktoś chce dywan czemu nie ;-)
 
Do góry