reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Ja oglądałam go w sklepie. Prowadzi się fajnie, jest dobrze zabudowany i można dziecko praktycznie całe zakryć. Cena też dobra. Z tym że kolorystyka mi się nie podoba. Tzn. w internecie tylko szary mógłby być ale jak w sklepie go oglądałam to mi nie podszedł. Składa się całkiem przyzwoicie. Wg. Mojej mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Nie rozgryzłam czym się różni Omega od Moonlight (oprócz ceną), może Ty wiesz?
 
reklama
Tez sie zastanawiałam nad tako, tylko nie mogłam ich spotkac nigdzie...

Ja na razie zastanawiam sie nad takimi: Tutek, Baby Design, Camarelo i Bebetto.

Chciałam tego xlandera i cieżko mi z niego zrezygnować, no ale gondole ma zdecydowanie mniejsza od innych i z tego co czytałam to nie ma amortyzatorow.

Dziewczyny czy amortyzatory w wózku to faktycznie potrzebne sa czy to raczej pic na wodę? Bo G mi wczoraj w głowie namieszal...
 
Ja oglądałam go w sklepie. Prowadzi się fajnie, jest dobrze zabudowany i można dziecko praktycznie całe zakryć. Cena też dobra. Z tym że kolorystyka mi się nie podoba. Tzn. w internecie tylko szary mógłby być ale jak w sklepie go oglądałam to mi nie podszedł. Składa się całkiem przyzwoicie. Wg. Mojej mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Nie rozgryzłam czym się różni Omega od Moonlight (oprócz ceną), może Ty wiesz?


Ja też różnicy nie widzę
 
Evvula ja widziałam na żywo i nie zdobył mojego serca. Sprzedawczyni w sklepie mówiła tez ze często wraca na gwarancji.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
evula ja chcialam na poczatku ten wozek jak ogladalam na internecie ale jak zobaczylam w sklepie tak od razu odpadl wygladal dosc tandetnie jak dla mnie i wszystko sie w nim dziwnie mocno ruszalo
 
Ja oglądałam go w sklepie. Prowadzi się fajnie, jest dobrze zabudowany i można dziecko praktycznie całe zakryć. Cena też dobra. Z tym że kolorystyka mi się nie podoba. Tzn. w internecie tylko szary mógłby być ale jak w sklepie go oglądałam to mi nie podszedł. Składa się całkiem przyzwoicie. Wg. Mojej mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Nie rozgryzłam czym się różni Omega od Moonlight (oprócz ceną), może Ty wiesz?

Różnica jest podobno w jakości materiałów i jak to na stronie jednego sklepu napisali, wersja omega jest budżetowa wersja moonlight

Muszę przyznać że próbuje zdradzić amelisa pro z tako moonlight... W przyszłym tygodniu jadę dokładnie go pomacac i przetestować :-D
 
Malinka, budżetowa wersja? Hmmmm... Nie podoba mi się to.
My dziś jedziemy zamówić wózek, jestem pewna na 70% że dojdzie do wojny i ostatecznie nic nie zamówimy.
Czy u Was faceci też chcą wybierać wózek czy zostawiają to Wam? Bo coś czuję, że ten mój to już przegina.
 
reklama
Malinka, budżetowa wersja? Hmmmm... Nie podoba mi się to.
My dziś jedziemy zamówić wózek, jestem pewna na 70% że dojdzie do wojny i ostatecznie nic nie zamówimy.
Czy u Was faceci też chcą wybierać wózek czy zostawiają to Wam? Bo coś czuję, że ten mój to już przegina.

Mój zanim jeszcze byłam w ciąży próbował wybić mi biały ze skóry zaraz po tym jak się w nim zakochałam. Jak zaszłam w ciążę, to pomyślałam, że po co mam wydawać kupę kasy na wózek, jak do naszego xlandera wystarczy dokupić gondolę. Zachcianki jednak postawiły na swoim i wróciłam do szukania białej emmaljungi. Mężowi średnio się to podobało, ale w końcu moim ostatecznym argumentem było, że i tak nie będzie tym wózkiem prawie jeździł, co jedynie na weekend albo i nie, więc to mi ma być dobrze, a on się może dostosować. No i tak wyszło, że mam co chciałam ;-) ale o zdanie go pytałam. A Twój jak przegina?
 
Do góry