reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Colly uszy do góry może jednak Ci spasuje ! A jak nie to zawsze będziesz mogła mężowi powiedzieć: "widzisz wybrałeś taki to teraz musisz częściej go prowadzić" Będzie dobrze zobaczysz
 
reklama
Hej Witam
U nas wózek miał być ten
ImageUploadedByForum BabyBoom1436167745.037537.jpg
Ale bedzie chyba ten expander mondo grey line
ImageUploadedByForum BabyBoom1436167877.735068.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436167745.037537.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436167745.037537.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 109
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436167877.735068.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436167877.735068.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 112
Ostatnia edycja:
Xmamuska mmnie on tez sie bardziej podoba :-)
Powiem szczerze ze przekonało mnie to ze polskie wózki maja do wszystkie dodatki. Expander jest 3 w 1 z gadżetami. Za jakieś 1700 zł. Silver Cross tez jest super ale wszystko trzeba do niego osobno dokupować. Sama gandola i spacerówka to ponad 2500 zł. A gdzie jeszcze fotelik, torba, osłonka od deszczu itd.
Expander razem z przesyłka z Polski do Londynu mnie tyle nie wyniesie.
 
Aga, Szczesliwa no jestem o tyle spokojna że wózek jakikolwiek będę miała I już nawet nie muszę się nad tym zastanawiać. Kwestia raczej taka że nie wiem czy on taki wspaniały będzie na zime (ta gondola mogła by być bardziej osłonięta) no i ta kolorystyka... W sensie kolory ładne ale czy akurat ja takie chcę to nie wiem. No i wydaje mi się że one są fajne teraz w lato jak jest ciepło a w zimę to już takiego szału nie będzie. No i kolejna sprawa że taki wózek 2w1 to koszt ok. 2000zł więc skoro to nie małe pieniądze chciałabym być bardziej zadowolona... No i jeszcze nie wiem jak z adapterami do tego fotelika co już kupiliśmy. Jak nie będzie się dało założyć fotelika na stelaż to będę to mojemu L wypominać do końca życia. Poważnie :p
Zresztą same zobaczcie, będę miała dokładnie ten wózek:
http://www.babyland.pl/media/cache/product_fancybox/assets/photos/WT632-02.jpg


Ela mi też podoba się ten Expander, jeśli spełnia Wasze wymagania to ja bym brała.
 
Malinka, budżetowa wersja? Hmmmm... Nie podoba mi się to.
My dziś jedziemy zamówić wózek, jestem pewna na 70% że dojdzie do wojny i ostatecznie nic nie zamówimy.
Czy u Was faceci też chcą wybierać wózek czy zostawiają to Wam? Bo coś czuję, że ten mój to już przegina.

U nas o wszystkich zakupach dla dzieci od początku decyduję ja. Zarówno wygląd pokoików, mebelki, wyprawki, wózki, foteliki no i wszystkie pierdółki ;) Ja wybieram, kupuję, płacę. Z R konsultuję jak mam wątpliwości albo jak chcę żeby poczuł się doceniony ;)
To mega komfort.

Fajny ten wóz, poważnie może się okazać super wyborem tylko dopytaj o te adaptery.
 
dzięki dziewczyny za te słowa pocieszenia ;)

Buba no mi się marzy taka sytuacja jak u Ciebie. Tylko my mamy finanse wspólne czyli tak czy siak płacimy wspólnie więc chyba nigdy nie będzie to tak wyglądało jak bym chciała. Tzn. cieszę się, że się chłop angażuje ale żeby to było na zasadzie wspólnych decyzji a nie że "on już zdecydował".
 
reklama
Colly,

Bardzo fajny ten wózek!! Spacerówka wygląda na genialną. Zreszta gondola te 6msc na pwno też posłuży odpowiednio :)

Ela,

Expander fajny, ale silver bardziej mi się podoba. Jednak rozumiem względy finansow :tak:


Ja dziś byłam oglądać baby joggera. Mialam nawet okazję go poprowadzić co prawda z jednym dzieckiem, ale i tak jestem pod wrażeniem zwinności i lekkości. Pani jedynie zbiła mnie z tropu i odradza weraję z pompowanymi kołami - ponoć znacznie częściej wracją na gwarancję :rolleyes:

Dobrze, że do sierpnia jest jeszcze troszkę czasu ;)
 
Do góry