reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Colly no niestety.. Ja jadę obejrzeć ten moonlight ale jak będą też mieli omege to też zobaczę bo to może tylko czysty marketing :-)

Mój partner nawet za bardzo się nie wtrąca, powiedziałam mu ze ten mi bardzo wpadł w oko i musimy go jechać przetestować, pokazalam mu zdjęcia i od razu zobaczył szczegół który w tym wózku jest lepszy niż w Amelisie. Mam nadzieję że jak zobaczy go na żywo to też mu się spodoba :-) bo amelis razem nam się spodobał więc w sumie tematu nie było, zobaczymy jak tu będzie :-) ale w sumie wczoraj się wkurzylam bo olal temat wyprawki, ja mu mówię co trzeba co mnie się spodobało itd a on wcale mnie nie słuchał tylko kabaret oglądał :-( zagotowalam się ale jak jeszcze raz oleje to mam to w duszy i będę kupować bez uzgodnienia :-D

Ale właśnie, jak twój przegina?
 
reklama
No przedewszystkim twierdzi, że on już wózek wybrał jaki będzie. Ja nie jestem do niego przekonana ale argumenty że to ja nim będę jeździć nie docierają. Jak pokazuje mu inny wózek to zawsze doszuka się jakiejś wady albo nawet nie podejdzie zobaczyć.
 
u nas decyzje o wózku w sumie ja podjełam ale M mowie ,z e dobry wybór,
kupujemy Bugaboo Camelona tym razem,
 
Malinka89 daj potem znać na który się zdecydowałaś. Ja już czekam na moją OMEGĘ zamówiliśmy wczoraj :-)
C do wtrącania to mój mąż jest bardzo spokojny i trzeba przyznać, że dobrze nam idzie- ale w część pierdołek go po prostu nie wtajemniczam- ciuszki, szczotkę do włosków, gruszki itp po prostu sama chodzę i sobie kupuję. Ja mam radochę a on i tak by się w tym nie łapał:-)
 
Nam na szczęście wózek spodobał się ten sam, wiec nie ma problemu ale myślę że i tak bym go udobruchala ;)
 
Colly udusilabym takiego ;p

Mi dalej po głowie chodzi ten xlander, no kurde podoba mi sie a do tego jest zwinny i ma fajna spacerówkę.
Zastanawiam sie czy nie kupic jakiegoś np na paskach z gondola, a pozniej jak Mała podrośnie kupic xlandera spacerówkę...
Im wiecej czytam w internecie tym mniej juz wiem...
Dzis G tylko skwitował, jak opowiadałam Mu o xlanderze, "no nie możliwe, chcesz wózek bez amortyzatorow?!"
Małpa jedna ;p
 
Blair,

Tylko xlandery to sztywne wózki i wytrzesie was na wertepach. Ale jeżeli nie będziecie chodzić po lasach i polnych drogach to powinno być ok.

Na pasach to polecam jedo lub roana marite ale spacerówki w niech są beznadziejne. Za to gondole mmmm.... Cudo!

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
ewula nie uzywanego, tylko caly czas się zastanawiam 2 czy 3, bo duża różnica jest cenowa
pomiędzy tymi 2 modelami, a róznica w wózkach nie wielka
 
reklama
Ja mam wózek zamówiony. Oczywiście ten co L chciał. Poprostu już mi wszystko jedno. Eeech, następnym razem się nie dam.
 
Do góry