reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki styczniowych maluchów

reklama
Dziewczyny co myślicie o wózku chicco urban? Znacie testowalyscie? ?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
No baaa. To byl jeden z moich typow bo mozna zmieniac kolory [emoji7] ogolnie wozeczek fajny. W uk ich duzo jezdzi ale ciezko dostac w dobrym stanie. Prowadzi sie leciutko nawet z moim 17kg pieciolatkiem [emoji16] polecam

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polecam Teutonie, wózki mają mega dobre opinie i mam pare znajomych zadowolonych. Robiłam pare jazd próbnych innymi wózkami np. Bebetto, tako czy Quinny ( ale trzykolowcem) i Teutonie prowadziło sie najlżej. Wszystkie gadżety w komplecie, przeciwdeszczowa osłonka, moskitiera, mufka na ręce, pokrowce na koła, torba z termoskiem i matą do przewijania. Używane są w przystępnych cenach [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super wózek.za ile kupiłaś?bo stan wydaje sie idealny:)
 
Witam.

Brzusio ja z corka mialam espiro wozek i powiem Tobie bylam zadowolona ale to 6 lat temu.
Ale tamten model mial monus ze niemozna bylo przelozyc raczki ani spacerowki w inna strone, i niestety spacerowki zlozyc niemoglam:/

A ja wczoraj od znajomej zakupilam gondole do Mutsy do tego siatke dostalam gratis;)

Gato jaki ty chxesz kolor Mutsy?
Bo ja chcialam kupic kolor Pure igo ale znajoma miala inna, tez szara ale troszke inny odcien, a dol granatowy;)
W listopadzie pojade po stelaz ze spacerowka chyba;)
 
Witam.

Brzusio ja z corka mialam espiro wozek i powiem Tobie bylam zadowolona ale to 6 lat temu.
Ale tamten model mial monus ze niemozna bylo przelozyc raczki ani spacerowki w inna strone, i niestety spacerowki zlozyc niemoglam:/

A ja wczoraj od znajomej zakupilam gondole do Mutsy do tego siatke dostalam gratis;)

Gato jaki ty chxesz kolor Mutsy?
Bo ja chcialam kupic kolor Pure igo ale znajoma miala inna, tez szara ale troszke inny odcien, a dol granatowy;)
W listopadzie pojade po stelaz ze spacerowka chyba;)
Pokaż gondolkę:)
 
Gato jaki ty chxesz kolor Mutsy?
Bo ja chcialam kupic kolor Pure igo ale znajoma miala inna, tez szara ale troszke inny odcien, a dol granatowy;)
W listopadzie pojade po stelaz ze spacerowka chyba;)
Myślałam na kolorem farmer, tylko mój M kręci nosem, że dla niego za smutny. Mnie się podoba, ale cholerka jak patrzę, to ten kolor akurat najdrożej wychodzi. Zaczęłam się zastanawiać teraz czy nie kupić używanej gondoli właśnie i dokupić nowy stelaż. Czekam cały czas na jakieś promocje, wyprzedaże i zobaczymy co się trafi. Wiem na pewno, że chcę grafitowy stelaż.
 
reklama
oto moja gondola :)

gato ta jest z serii Urban Nomad, a i stelaz oczywiscie rowniez grafitowy:)
ja do gondoli dostalam siatke na owady dalam za to 700zl.
Powiem Tobie ze Warto kupic uzywke:)
 

Załączniki

  • 20161005_143752.jpg
    20161005_143752.jpg
    1 010,4 KB · Wyświetleń: 141
Do góry