reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki styczniowych maluchów

To co Gato kupujemy Mutsy Igo?;)
Planuje za miesiac zakup jak dobrze pojdzie[emoji4]

Weronika tez uwazam ze wozek ktory mialas 3 lata temu a teraz te nowsze wersje pewnie sa poprawione[emoji4]
Mi jakos te Graco i Peg na takie plastikowe wozki wygladaja...
 
reklama
@julia0903 ja już zdecydowałam. Teraz tylko czekam na dobrą okazję:). Termin mam na 23 stycznia czyli pewnie dopiero w lutym będzie mi potrzebny. Mam nadzieję, że do tego czasu zrobią jakąś wyprzedaż rocznika 2016 :). Ale jeśli trafi się coś wcześniej nie będę narzekać;) Gdybyś trafiła gdzieś jakieś przeceny to daj cynk.
 
Gato mowisz ze trafi sie jakas okazja?;)
Wiesz co w Symku jest jak zarejestrujesz sie u nich dostajesz 10% rabatu na zakupy , sadze ze wozek tezw to wchodzi...
Jakbym byla pewna ze bedzie wyprzedaz rocznika to bym poczekala[emoji4]
 
@julia0903 nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że może się coś się trafić. Nie spieszę się , bo wiem, że jeszcze dużo czasu. Droższe chyba nie będzie ;).
 
Tak grafitowy taka cena;)
Wiesz co na ich stronie niema ale w sklepie maja! Czytalam wlasnie ze maja beznadziejna te strone, tez szukalam na stronie i nie znalazlam...
 
Gato no wlasnie cena dobra;) aczkolwiek Pani w sklepie mowila ze cena zmienia sie co dostawe...
Zobaczymy pojade tam w srode do sklepu to wypytam o wszystko;)
 
reklama
Hej dziewczyny. Wielki dzien dzisiaj. Kupilam wozek [emoji16] Mialam dylemat czy moze byc fioletowy dla chlopca ale stwierdzilam po konsultacjach ze przeciez to nie rozowy [emoji23] Dorwalam go za 100f czyli jakies 500zl a uzywany przez 6 miesiecy a spacerowka nowiutka [emoji6] dajcie znac co o nim myslicie

1475091053388.jpg


Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475091053388.jpg
    1475091053388.jpg
    91,9 KB · Wyświetleń: 648
Do góry