reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki styczniowych maluchów

Ja zastanawiam się jeszcze nad wózkiem anex ale jest to młoda firma i opinie są pół na pół.ma go moja znajoma ale używać będzie dopiero od listopada

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Np właśnie ja czytałam same pochlebne opinie na temat anex, a rożne o xlanderze.
My mieszkamy na wsi, wiec myśle o wersji terenowej. W sklepie zauroczyła nas Emmaljunga city cross, niestety cena już nie jest urocza, a raczej dołująca. Znalazłam w necie polski odpowiednik - jedo bartatina chyba. Ale jak poczytałamm opinie na bangla to znów mam mętlik. Może któraś z obecnych tu mam miała do czynienia z wózkiem jedo? Byłabym wdzięczna za opinie
 
reklama
1475938078-dsbvsu.jpeg


Ja jednak wzięłam ten, stan jak nowy, spacerówka nigdy nie używana, dobra amortyzacja, koła pompowane, nie jest ciężki i ma duża gondole no i można otworzyć daszek i budka wtedy długa jak za 550 zł to grzechem było nie kupić ale na lato sprawie sobie super spacerówkę [emoji12] z uwagi na to, ze odpuściłam teraz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Np właśnie ja czytałam same pochlebne opinie na temat anex, a rożne o xlanderze.
My mieszkamy na wsi, wiec myśle o wersji terenowej. W sklepie zauroczyła nas Emmaljunga city cross, niestety cena już nie jest urocza, a raczej dołująca. Znalazłam w necie polski odpowiednik - jedo bartatina chyba. Ale jak poczytałamm opinie na bangla to znów mam mętlik. Może któraś z obecnych tu mam miała do czynienia z wózkiem jedo? Byłabym wdzięczna za opinie
ja mam jedo fyn kupiłam używany. to jest wózek dla syna. dużo znajomych mi polecało. jedo ma największą gondole na rynku z tego co mi wiadomo bo znajoma chodziła z miarka i mierzył a wszystkie wózki w sklepach bo szukała największej ;) i faktycznie jeździliśmy w gondoli do pół roku że śpiworek kocykiem i jeszcze było sporo miejsca przy czym w xlandera który ponoć też ma dużą gondole już syn się nie mieścił. prowadzi się dobrze. ja jestem zadowolona.patrzylam też żeby był duży koszt na zakupy. minus to duży stelaż i jest to ciężko wózek dlatego do auta mielismy lekka spacerówke po moim bratanku. teraz chyba kupimy wózek rok po roku. ale nadal się wstrzymuje.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje @MartynaM
Na bangla wyczytałam, żeby się wystrzegać jedo , bo stelaże się łamią, co mnie przeraziło. Także Twoja opińia bardzo mi pomogła. A wszystkim ludziom chyba się ńie dogodzi. Z większa waga się liczyłam, ale mieszkam na parterze, wiec mnie to ńie przeraża.
 
1475938078-dsbvsu.jpeg


Ja jednak wzięłam ten, stan jak nowy, spacerówka nigdy nie używana, dobra amortyzacja, koła pompowane, nie jest ciężki i ma duża gondole no i można otworzyć daszek i budka wtedy długa jak za 550 zł to grzechem było nie kupić ale na lato sprawie sobie super spacerówkę [emoji12] z uwagi na to, ze odpuściłam teraz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wow ale super!gdzie taki dorwałaś za taką cenę?
 
reklama
Do góry