reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki styczniowych maluchów

reklama
Gato wlasnie ja tez na niego stawiam;)
Budka w szarosci, a dol w granacie i piekny grafitowa rama jak dobrze pamietam nazwe;) rewelacyjnie sie prowadzi! Ja dokupie kola pompowane!
Maz juz sie zgodzil wiec tylko trochw poczekac i zamawiac. Tak mysle ze w listopadzie zamowie;)

HappyBabyMama kurde nieslyszalam o nim, ale warto poszukac informacji o nim , plusy i minusy...[emoji4]
 
HappyBabyMama wiesz co poszukalam go bo bylam ciekawa jak wyglada i powiem Tobie ze fajnuy a j recenzje dobre znalazlam[emoji4]

Gato, kolor masz juz upatrzony? I jaki kolor ramy?[emoji4]
 
Julia w sklepie był czarno szary z grafitową ramą i spodobał mi się. Ale przeglądałam katalog i inne opcje też były fajne. To jeszcze do przemyślenia na spokojnie. Natomiast obejrzałam go ze wszystkich stron, składałem, rozkładałam, podnosiłam. Podoba mi się i jest moim zdaniem funkcjonalny. Jedyny minus to bardzo mały, prawie żaden kosz na zakupy, ale przeżyję. No i bardzo podoba mi się opcja, że spacerówka składa się razem ze stelażem i rozkłada jedną ręką.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gato a mi sie podoba wlasnie szaro granatowy;)
Z grafitowa rama;)
Kochana co do kosza na zakupy to popatrz sobie mozna dokupic i jest dosc spory[emoji4]
 
Mi tez sie mutsy igo podobał na początku ze zdjeć, ale jak go zobaczyłam na żywo, to kiepsko bo jest płytki i ma mała budkę, a nasze dzieciaczki zimowe, wiec ja stawiam na głęboka gondole z obszerna budkę. Ja juz wybrałam baby jogger city premier, moja kuzynka mi poleciła wózki baby jogger, ze sa lekkie, maja dobra amortyzację i sa skrętne a maja duża gondole i głęboka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry