reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy

Moją mamę też teraz świat niemowleco-porodowo-dzi eciecy co chwilę zaskakuje....
Bo 30 lat temu to było tak i tak....
;)
Pełen szok
30 lat temu a wyobrazcie sobie co bylo w stanie wojennym 36 lat temu!!! :) na szczescie mama czyta internety i sie dala namowic zeby wyciac w plecach dziury w spiworku i bedzie Zosia w pasach przypieta!

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Swoją droga przeciez wszystko się zmienia, idzie na przod. Nie wyobrażam sobie przewiezc Frania na kolanach :) chyba wolalabym na pieszo wrocic do domu :)

Ja sie ostatnio dowiedzialam od mojej ginekolog ze podobno warunkom odebrania dziecka ze szpitala po porodzie jest posiadanie fotelika samochodowego... słyszałyście cos takiego?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie ostatnio dowiedzialam od mojej ginekolog ze podobno warunkom odebrania dziecka ze szpitala po porodzie jest posiadanie fotelika samochodowego... słyszałyście cos takiego?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I to chyba już od kilku lat mają takie wymagania, w każdym szpitalu :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
Ale to jest i tak nic w porownaniu do tego co moja mamuska ostatnio do mnie wypalila :errr: a mianowicie , kuzynka dala mi w spadku spiworek do wozka, taki z barankiem czy misiem w srodku.. nadajacy sie tez na sanki itp. (ogolnie nie podoba mi sie on.. ale nie chcialam juz mamie robic przykrosci i pow ze ok wezme..) no i mama do mnie mowi "Olaaa Ty bedziesz mogla mala w tym ze szpitala przywiezc do domu!" yyy wiec pytam jej ale jak?? jak mam wsadzic ten spiwor do fotelika samochodowego bo przeciez dzidzi musi byc zapiete pasami itd.? a ta do mnie OBURZONA na maxa ze czy ja jestem madra zeby takie male dziecko w pasy zapinac i w fotelik? :errr::oo::errr::oo: no przeciez rozwalila system.. zatkalo mnie w pierwszym momencie i staram sie jej wytlumaczyc ze dziecko od 1 dnia MUSI byc zapiete w pasy jadac autem!! ale co do czego i tak nie dala sobie przetlumaczyc.. no zalamala mnie.. i caly czas mi gada porownuje ze ona to mnie w kocu przywiozla na kolanach :rolleyes2: i tak w wielu sprawach wraca do czasow - no prawie 30 lat temu :/ czasami mam wrazenie ze ona sie w czasie zatrzymala i nic nie idzie na przod... brrrrrr dobrze ze nie widzimy sie na codzien bo bybyl armagedon... nie zgadzamy sie prawie z niczym. a tak na marginesie bys musiala widziec jej reakcje na to ze teraz w szpitalach nie kapie sie dzieci tylko dopiero w domu i ogolnie nie kapie sie codziennie.. tzn lepiej jest co drugi dzien... kooooooochana byla a takim szoku ze pow ze musi zapytac znajomej poloznej bo ona w to w zyciu nie uwierzy i ze mi odbilo juz calkiem :-D
hehe az moj Tomek to przeczytal i mowi jak ja bym posluchal swojej mamusi to by Natan do chaty caly nie dojechal :D
 
Ja sie ostatnio dowiedzialam od mojej ginekolog ze podobno warunkom odebrania dziecka ze szpitala po porodzie jest posiadanie fotelika samochodowego... słyszałyście cos takiego?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ;) u nas w szpitalu Cie nie wypuszczą bez fotelika. Musisz go wnieść na noworodki i pielegniarki ubieraja dziecko i osobiscie zapinaja w fotelik, reguuja pasy odpowiednio i sprawdzaja czy fotelik nie jest uszkodzony ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak ;) u nas w szpitalu Cie nie wypuszczą bez fotelika. Musisz go wnieść na noworodki i pielegniarki ubieraja dziecko i osobiscie zapinaja w fotelik, reguuja pasy odpowiednio i sprawdzaja czy fotelik nie jest uszkodzony ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

To muszę Wam powiedzieć, że się trochę dziwię... moja koleżanka nie ma samochodu, rodzi w marcu... raczej sie wózkiem będą poruszać :) wiec fotelik to od wielkiego dzwonu będzie w użytku :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To muszę Wam powiedzieć, że się trochę dziwię... moja koleżanka nie ma samochodu, rodzi w marcu... raczej sie wózkiem będą poruszać :) wiec fotelik to od wielkiego dzwonu będzie w użytku :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To dziewczyna ktora lezy obok mnie w pokoju... mowi ze ona nie kupuje fotelika bo po co [emoji55] [emoji29] ze wyniesie mala w jakims koszu ktory wyscieli kocem... [emoji55]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry