reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy

reklama
jednak przy nim zostajesz?
na razie tak. jesli po wyprobowaniu w praktyce bede nadal chciala inny to kupie inny. na razie sie wstrzymuje
no a wozek to kupic w miski niebiesko-rozowo-zolte i niech babcia pcha :D
na szczescie moja mama mi ufa nawet jak jej sie cos nie podoba. uszyla spiworek w wybranch przeze mnie kolorach (czarno biale romby a od spodu czerwone minki) i dopiero jak uszyla to mowi: no ladnie wyszlo a myslalam ze bedzie takie pieklo-niebo:))) hehe

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
na razie tak. jesli po wyprobowaniu w praktyce bede nadal chciala inny to kupie inny. na razie sie wstrzymuje

na szczescie moja mama mi ufa nawet jak jej sie cos nie podoba. uszyla spiworek w wybranch przeze mnie kolorach (czarno biale romby a od spodu czerwone minki) i dopiero jak uszyla to mowi: no ladnie wyszlo a myslalam ze bedzie takie pieklo-niebo:))) hehe

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
moja mama tez nie komentuje, tylko mowi-ladny tez wasz wozek, ale kurcze co druga moja klientnka ma ta barlette, napatrzylam sie :D
 
Brrrrrrrrr [emoji85] [emoji85] [emoji85] [emoji85]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
hehe moja tesciowka gadala caly czas wiesz w piwnicy wozek po Julii,corce szwagierki stoi...
o takie cudo
423595177_2_644x461_wozek-2w1-adbor-ring-dodaj-zdjecia.jpg

tesciowa oburzona, ze odmowilam :D
 
Lux bardzo dobrze że postawilas na swoim. Teraz Natan ma ekstra bryke. My mamy granatowy wozek.
Co do kolorów to początkowo chciałam urządzić wszystko na biało czarno Ale jak moja mama zaczela mi mowic zebym nie robila kącika jak dla małego satanisty to dla świętego spokoju postawilam na szarosci, które z reszta uwielbiam
 
Lux bardzo dobrze że postawilas na swoim. Teraz Natan ma ekstra bryke. My mamy granatowy wozek.
Co do kolorów to początkowo chciałam urządzić wszystko na biało czarno Ale jak moja mama zaczela mi mowic zebym nie robila kącika jak dla małego satanisty to dla świętego spokoju postawilam na szarosci, które z reszta uwielbiam
no wlasnie z tego samego na bialo czarna tkanine moja mama nie bardzo chciala sie zgodzic poczatkowo. i jeszcze polaczenie z czerwonym!:) no ale jej wytlumaczylam jak widza kolory noworodki i sie dala przekonac. serio ladne wyszlo. wstawie fotki jak nie zapmne zrobic jutro:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Lux bardzo dobrze że postawilas na swoim. Teraz Natan ma ekstra bryke. My mamy granatowy wozek.
Co do kolorów to początkowo chciałam urządzić wszystko na biało czarno Ale jak moja mama zaczela mi mowic zebym nie robila kącika jak dla małego satanisty to dla świętego spokoju postawilam na szarosci, które z reszta uwielbiam
my mamy wszystko w szarosciach i bieli, pokoj niby szaro-turkusowy bedzie :)
 
Do góry