reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy

reklama
A ja ze spacerówek polecę Valco Baby snap 4 tylko dla Ciebie wersję z pompowanymi kołami- będzie super amortyzowal dziury. Lekki zwinny , ja sobie bardzo chwale:) w standardowej wersji waży tylko 6.2 kg. Co do kolorów- za mało:p

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Zobacz sobie na inną wersję chyba sport - ma przekladana rączkę. Czasami dzieci lubią widzieć rodzica - kwestia indywidualna :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co myslicie o wòzku Anex Sport? Znacie ten wózek? Ma bardzo dobre opinie I fajnie wyglada, a dodatkowo ma lekka gondole co dla mnie jest wazne, bo bede ja taszczyc na 2 pietro :D
 
Zobacz sobie na inną wersję chyba sport - ma przekladana rączkę. Czasami dzieci lubią widzieć rodzica - kwestia indywidualna :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
dzieki. teraz juz ma wszystko! w wakacje wrocimy do tematu:) ale nie wiem ile z nas tu zostanie (lacznie ze mna) wiec zdobywam wiedze poki mam czas:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Jeśli chodzi o wózek typu parasolka - przyoszczędziłam przy pierwszym dziecku i kupiłam chicco london... hmmm dramatu nie ma ale tu skrzypi, tu się kiepsko prowadzi, wybrałam go ze względu na cenę i wizualnie nawet mi odpowiadał, mam go do tej pory i "żyję" ale teraz już mężowi powiedziałam , że bez maclarena się nie obejdzie, ewentualnie inglesina wchodzi w grę:)

i jeszcze swojego czasu chorowałam na elodie details ale nie znam nikogo kto by użytkował, miała któraś???
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a co myslicie o wòzku Anex Sport? Znacie ten wózek? Ma bardzo dobre opinie I fajnie wyglada, a dodatkowo ma lekka gondole co dla mnie jest wazne, bo bede ja taszczyc na 2 pietro :D
Właśnie go kupilam. Super. Ogladalam mnóstwo wózków i wygrał w każdej kategorii [emoji4]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Bryka naszego synka, cudo!!! ♥ czekamy az dojdzie fotelik i pojedziemy odebrac :)
 

Załączniki

  • w11.jpg
    w11.jpg
    98,8 KB · Wyświetleń: 114
  • w22.jpg
    w22.jpg
    99,1 KB · Wyświetleń: 122
  • w33.jpg
    w33.jpg
    93,8 KB · Wyświetleń: 120
  • w44.jpg
    w44.jpg
    95,9 KB · Wyświetleń: 121
  • w55.jpg
    w55.jpg
    85,3 KB · Wyświetleń: 134
  • w66.jpg
    w66.jpg
    101,2 KB · Wyświetleń: 130
  • w77.jpg
    w77.jpg
    81,2 KB · Wyświetleń: 137
reklama
Do góry