reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy

Weźmiecie mnie za wariatkę ale zamówiliśmy już wózek :) nie mogę się doczekać aż przyjdzie :) do mamuś z doświadczeniem- czy pokrycie wnętrza gondoli też prałyście przez pierwszym użyciem?
 
reklama
joie chrome dlx w kolorze java
upload_2016-7-25_14-40-9.png
 

Załączniki

  • upload_2016-7-25_14-40-9.png
    upload_2016-7-25_14-40-9.png
    99,5 KB · Wyświetleń: 1 417
Bardzo ładny ! U mnie się ciągle zmienia, najpierw roan bass,później babydesign dotty/husky, a teraz amelis muki :) chyba też muszę coś szybko kupić, bo zwariuje [emoji14]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Bardzo ładny ! U mnie się ciągle zmienia, najpierw roan bass,później babydesign dotty/husky, a teraz amelis muki :) chyba też muszę coś szybko kupić, bo zwariuje [emoji14]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
U mnie to samo!
Najpierw roan bass, później tutek torero albo inspire , później riko nano, , myślałam też o otiss adbor i tez o Bebetto Torino
A teraz kur.... Już mi żaden nie pasuje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Wogole każde wózki które oglądam są takie zwykłe jakieś, niewiem sama czego chce. jak już wszystkie ma zalety jakie chce to albo do bani tapicerka, albo gondola brzydka. Albo rama nie taka [emoji6]
Maz uspokaja że jeszcze mam czas do namysłu [emoji6]
 
no żesz- facet zadzwonił i niestety nie ma naszego wózka... ostatni model nie na nadawał się do wysyłki... smuteczek...
 
reklama
właśnie już nie będą sprowadzać bo w październiku będzie nowy model więc ten wyprzedają.. :( znalazalm gdzie indziej ale najpierw kasa musi spowrotem wplynąc na konto ;)
 
Do góry