reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy

Byłabym ostrożna do bebbetto w zeszłym roku dwojce znajomych pękła rama !!! Podobno wadliwe serię od 2015 roku się zdarzają.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak tak. Ja się w zeszłym roku też wachalam nad bebetto ale odpuscilam i w sumie jestem zadowolona. Córka jeździ do dziś w spacerówce jeszcze i mam drugą parasolke do auta. My mamy adamexa barletta

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam spacerowke baby jogger elite jestem bardzo zadowolona. Latwo się sklada, lekko prowadzi, duzy daszek, skretne,blokowane kolo, pompowane duże kola, hamulec w reku. Jak na moje wioskowe klimaty to rewelacja :)
trojkolowka na wioske sie nadaje? ej no to sie jej dobrze przyjrze bo wtedy bym miala 2w1 czyli spacerowke-parasolke na wioske:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Zdaje mi egzamin już ponad rok. Gondola stosunkowo większą od reszty wózków a spacerówka wygodna. Amortyzacja super - morze, góry , miasto, wieś wszędzie nim jeździliśmy:) mała mi w nim zasypia po 5 minutach :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się zastanawiam nad tym adamexem właśnie, powiedz mi jaki masz fotelik do niego?
 
reklama
Do góry