reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Royana jeśli chodzi o ten proszek dzidziuś to ja go też nie umiem nigdzie znaleźć. Ostatnio chodziłam po różnych marketach i w żadnym go nie znalazłam. Chyba też sprawdzę w małym sklepiku chemicznym ;)
 
reklama
Ja go kupiłam w selgrosie.Dla dziewczyn z łodzi które chciałyby go kupic jest też w hurtowni słoń na brukowej.
 
Ja nie kupuję ani gruszki ani fridy.Siostra moja stwierdziła że gruszka może naruszyc sluzówkę w nosku.Ona używała zwykłaj chusteczki czubyk zawineła w rożek i tak się nią posługiwała.
 
Na szkole rodzenia położna pokazywała jak to robić kawałkiem waty i mówiła, że to najbezpieczniejsze.
 
Ja mam taka malutka bialutka gruszeczke. :D

Poza tym dzis moj tata byl ostatni dzien w pracy - od jutra zaczyna nowa - lepsza pod kazdym wzgledem. :) Stara sie dziadzius. :p No i u nich byl zawsze taki zwyczaj,ze jesli ktos znajomy u nich rodzil dzidzie,to wszyscy skladali sie i kupowali jakis prezencik. :) No i dzis tatko wrocil i wola mnie z daleka,ze ma dla mnie niespodzianke. :D A ja calkiem zapomnialam o tym ich zwyczaju. :p Patrze,a on przywiozl mi taki mieciusi kocyk,w miodowym kolorze,na moje lozko z Kubusiem Puchatkiem,ktory wiezie na taczce miodek i Prosiaczka,a do tego zolciutki kocyk z samym Kubusiem do lozeczka lub wozeczka. :D Jejuuuuu,jaka jestem szczesliwa! :D Moj pokoj robi sie juz caly w Kubusiowe motywy. :D A ja tak uwielbiam te bajeczke,hihi. :D Mam nadzieje,ze mojej Zuzance takze sie spodoba. ;) A Albuska tak broni tego kocyka,ze nawet mojej babci nie pozwolila go dotknac,tak sie jej spodobal,hehe. ;) Ahhhh ide sie potulic do kocyka. :D
 
Thea pisze:
Dziewuszki, dostałam mailem fajowską książkę od znajomych, może znacie , a nawet już czytałyście "Język niemowląt". Przeczytałam już prawie całą, dla początkujących mam jak znalazł - polecam bardzo. Jak wróci mężuś to postaram się jakoś ją tu wkleić chyba, że któraś z Was by chciała to prześlę mailem (tak chyba byłoby najprościej) - jakby co to czekam na adresy :)

Thea Ja tez bardzo bardzo poprosze gdansk1982@wp.pl
a gory ogromniascie dziekuje ;)
 
Ja dostałam ją od siostry w stanie :"namacalnym" ale jeszcze nie zaczełam czytac.Siostra mówiła że dużo dobrych rzeczy pisza.
 
reklama
jakby co to ja też mam ten Język Niemowląt - książka jest rewelacyjna - najlepiej przeczytac ją teraz i od roazu po porodzie wprowadzać w życie..
 
Do góry