reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Renee29 pisze:
Royanno, jak duże masz to koło dmuchane (czy tam trójkąt ;D), ja usiłowałam kupić, ale najmniejsze jakie widziałam wydało mi sią za duże, tzn. dziura w środku, jakbym na nim usiadła, to tyłek by mi wpadł, tak że byłoby chyba jeszcze gorzej wstać!!!Stwierdziłam, że kupię sobie jakąś poduszkę, najzwyklejszą tylko w miarę miękką, chociaż wiem , że są specjalne poduszki poporodowe na allegro, ale kurcze nie za tanie. :)

Renee właśnie chodzi o to że to ma być koło z dziurą w środku żeby wietrzyć krocze ;)
 
Mycha mi nie chodzi o wietrzenie krocza na tym kole, tylko o to, żeby go nie urażać przy wstawaniu, a jak mi tyłek całkiem wpadnie w za dużą dziurę to dopiero bym się namęczyła żeby wstać. ;) ;D
Agutko nie w aptece, tylko w zwykłym sklepie z zabawkami dla dzieci, to najzwyklejsze kółko dmuchane jakie dzieci mają nad wodą. ;)
 
Renee,achaa. ;D Kurde felek jaka ja ciemna jestem,hehehe. :D A to,chyba,mam gdzies takie cos w domu,tylko w ksztalcie opony,wiec,chyba,za duze,hehehe. ;D
 
Dziewczyny, moja mała ma przeszło 2 miesiące i jeszcze chodzi w pajacykach 56, także warto miec kilka, ja nie miałam bo mi koleżanki radziły żeby nie kupować. Aha, i jajlepsze na świecie pajacyki rozpinane od grony aż do nóżek, rewelka, straszna wygoda.  :) Jak coś to na gg 1833540, bo ja jestem z czerwcówek
 
Agaciulka jak duża była Oliwka jak się urodziła?Ja dziś znowu jadę po pieluchy.W sklepie koło domu pampersy kosztują 54zł,a ja kupiłam12 zł taniej.Tylko mąż mnie pyta a jak dziecko będzi miało na nie uczulenie to co zrobisz? Prawdę mówiąc nie słyszałam jeszcze o uczuleniu na pampersy, na inne tak ,ale na te nie.Czy któraś z was coś może słyszała?
 
reklama
Mija ja tylko pampersy dla Krzysia uzywałam. inne poprostu dla mnie były nieeknomiczne (pomimo dość wysokiej ceny pampersów). Pampersy są super chłonne - nawet na poczatku (u noworodków) wchłaniąja sporo kupki.
 
Do góry