reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

royanna, przykro mi ale nie patrzyłam na firmę, bo mi to po prostu nie robi różnicy, wiem, że stoją w sklepie, więc jak tylko bedę miała kasę jadę i kupuję. Jak będę w tym sklepie następnym razem, to sprawdzę, ale to bedzie gdzieś dopiero za miesiąc :( ( po wypłatach :)) Ten adres, który podała Leyna- te które ja widziałam wyglądają inaczej, cały stelaż jest zupełnie inny, no i wydaje mi się, że te na stronie internetowej maja dużo mniejszą gondolę i w ogóle są mniejsze. Co do ciężkości wózka, szczerze mówiąc nie robi mi to wielkiej różnicy bo ja po piętrach nie będę go wnosić, więc nie mogę Ci w tej chwili powiedzieć czy jest ciężki.

Popieram wszystkie mamuśki, które już zaopatrzyły swoje maleństwa w niezbędne rzeczy, jakbym miała na raz więcej gotówki też bym już wszystko kupiła, chociaż z drugiej strony trzeba by to było wszystko gdzieś w domu upchać w kąty, żeby nie przeszkadzało, ale co tam. ;) Też mi się nie będzie chciało jeździć po sklepach z mega brzuchem i w te upały, dlatego w sierpniu kupuję całą resztę. Nie będę męża z takimi problemami zostawiać, bo jeszcze pokupowałby mi jakieś paskudztwa ;D, zresztą on się na tym nie zna ( przecież nie będzie mi kupował laktatora albo podgrzewacza do butelek ;D :D)

Pozdrowionka
 
reklama
Renee no po prostu jak czytam twoje posty to jakbym siebie słyszła! :laugh: dokładnie myślę tak samo!

A jak tam reszta ?dziewczyny jak u was z wózkami macie juz kupione??
:)
 
no ja wózek mam.. od dwóch lat :D

mycha.. własnie przeczytałam, że chcesz kupowac implasta.. właśnie ostatnio czytałam dużo niepochlebnych opinni na jego temat,, gondola ma ponoć TYLKO 72 cm ( a mojej sioistrze no urodził się chłopak 61 cm.. ) - ponoć tylko trzy miesiące niektóre dzieci mogą w nich jeździć.. poczytaj w dziale polecam odradzam - dużo tam o tych wózkach ostatnio dziewczyny pisują..
 
No właśnie,gondola.Wczoraj odwiedziłam koleżankę,która ma Roana Maritę.Jej synek kończy 2 miesiące i jeszcze chwila a gondola będzie za mała.
Nie wiem,ale mam wrażenie,że zawsze coś jest "nie tak" z wózkiem.

Ja pozostaję przy swojej opcji.Czyli wózek zamówię teraz,ale odbiorę go dopiero po narodzinach Wojtusia ;)
 
EDI,my tez tak postanowiliśmy,wybrałam już sobie wózeczek,w tygodniu pójdzidemy go zamówić a odbierzemy dopiero po narodzinach Przemusia
 
mycha12 pisze:
Mnie też trochę zastanawia jak noworodka posadzić w foteliku, ale da sie i tak trzeba, w końcu jest bezpieczniej no a foteliki są jakby nie było od 0 do 13 kg ;)

Margolis a ile płaciłaś za wózek , chyba dużo co? po ten pojedyńczy (nowy) kosztuje ok 1400 zł.

Mycha! obejrzyj w tym tygodniu "Mamo już jestem" ale przed sobotą - tam fajnie pokazał ten fizykoterapeuta jak ułozyć malucha.

Jeśli chodzi o wózek to daliśmy 1200zł- był używany ale bardzo mało i ma gwarancję jeszcze do końca sierpnia.
 
Margolisku program mamo już jestem oglądam prawie kazdy ;) teraz w sobotę nie zobaczyłam bo byliśmy oglądać wózki ale pamietam jaki był temat i na pewno zobaczę ;)

Agamamaani powiem ci że na temat każdego wózka znjadzie się jak to pisała EDI ilu użytkowników tyle opinii ;)
Ja akurat kazałam sobie zmierzyć w sklepie długość gondoli w IMPLASCIE i DELTIMIE i powiem ci ze Deltim ma dłuższą i szerszą godnolę tylko o 2 cm a godola z Implasta jest na pewno dłuższa niż 72 cm. ;)

Pozdrowionka dziewczyny!
 
witam dziewczyny po długiej bardzo przerwie. Wpisywałam się tu na samym początku, potem wpadałam tylko czasami, żeby poczytać co u was słychać. Ja też jestem wrześniowa, pierwszy termin to 20 ale chyba będzie wcześniej. Piszę w sprawie wózka - zdecydowaliśmy się z mężem na kupno używanego Bebe Comfort, z tą gondolą w kształcie jajka. CZy znacie może w Warszawie jakieś dobre komisy, bo jak na razie znaleźliśmy tylko jeden, na prawdę dobrze zaopatrzony...
 
edi pisze:
No właśnie,gondola.Wczoraj odwiedziłam koleżankę,która ma Roana Maritę.Jej synek kończy 2 miesiące i jeszcze chwila a gondola będzie za mała.
Nie wiem,ale mam wrażenie,że zawsze coś jest "nie tak" z wózkiem.

to dziwne, bo w kazdym sklepie jakim jestem mówią, ze właśnie roan marita ma największą gondolę i że własciwie to wiekszych raczej nie ma. jak porównywałam z innymi to też wychodzi na to , że jest to bardzo duża gondola.

Mycha, o implastach też słyszałam duzo złego...

a Maritę ma kumpele i super zadowolona, jedyny minus według niej to za płytki koszyk na zakupy na dole
 
reklama
Wiecie co,najlepiej jak każda z nas sama sie przekona już w "praniu" co jej pasuje ;)
Mnie dzis w sklepie zachwalano wlasnie implasta,ale ja juz mam tylko mętlik w głowie.
Znalazłam w sieci zwykły wózek głęboki i teraz chcialabym go naocznie ocenić,ale nigdzie nie widziałam wózków frimy El-Jot ::)
 
Do góry