reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Megi ale wypasiony ten zestaw:szok: :eek: :-) no i zajeeeeeeb***y:-) :-D :laugh2: :-D , tylko kurcze chyba też bym się bała licytować za taką kwotę.

Ja muszę wreszcie przysiąść i wrzucić suknię ślubną na allegro.
 
Dziewczyna ja też miałam pietra po wylicytowaniu ale od samego początku był miły kontakt telefoniczny z tą pania i wszystko okazało sie w porządku. No i mam z głowy zakupy dla Olenki jeszcze na roczek :-p
 
Renee ja swoją suknię sprzedałam fartem dziewczynie z forum slubnego. Akurat pisała, że szuka sukni, była z warszawy, przyjechała i była na nia dobra! Ale wzięłam za nią i za welon 30% :-( ale pomyślałam, że gdzie ja znajdę dziewczynę której nie dośc, że się podoba suknia (ja miałam baaaardzo prosta nic nie miała, tylko dwa paski koronki od pupy w dół na trenie) i do tego pasującą no i sprzedałam :-( Suknię kupowała mi mama i sam welon kosztował 800 zł a sprzedałam z welonem za 1400 :-( ale dobre i to...
 
Mju ja tez jakiejś udziwnionej nie miałam. Moja w katalogu kosztowała 1800zł, ale babka uszyła mi ją za 800zł:szok: :-D , z welonem i rękawiczkami wyszła 900zł, więc ja byłabym zadowolona gdybym dostała za nią 400 zł;-) , lepsze to niż zwinięta kiecka na dnie szafy.

Megi ja Ci powiem, że jakbym wylicytowała ciuszki dla małej za taka kwotę to chłop by mnie chyba z domu wyrzucił.:tak: :-D :laugh2: :-D
 
.

Megi ja Ci powiem, że jakbym wylicytowała ciuszki dla małej za taka kwotę to chłop by mnie chyba z domu wyrzucił.:tak: :-D :laugh2: :-D

Wiesz Renee mój też się zaczą burzyc :baffled: ale ja mu powiedziałam, że nie będzie mi tu wydziwiał;-) i niech idzie do sklepu z ubrankami dla małych dzieci (dziewczynek) i niech sie przekona jakie są ceny. A mamy w tym roku pare imprez (2 komunnie, ze 3-4 wesela - :szok: :szok: ) na kóre ubiore Oleńkę w te śliczne (jak dla mnie) sukienusie.
Moje argumentu go przekonały :happy: :-D


U mnie też się przewraca moja suknia ślubna ale cóż ja raczej nie znajde kupca, bo nie ma drugiej takiej jak ja :):):)
 
Megi 2 komunie , 3-4 wesela:szok: , to juz współczuję Twojemu portfelowi:no: :-( . My mamy w tym roku tylko jedno wesele, i to mi w zupełności wystarcza:tak: :-D
 
reklama
Megi 2 komunie , 3-4 wesela:szok: , to juz współczuję Twojemu portfelowi:no: :-( . My mamy w tym roku tylko jedno wesele, i to mi w zupełności wystarcza:tak: :-D


a komunnie to naszych chrzesniaków
nie wspomnę, że w połowie lutego otwieramy nasz sklep i musimy zakupić teraz cały towar - więc interes musi wypalić, bo na imprezy nie mam zamiaru brać kredytu

a i zapomniałam jeszcze dodac, że na wielkanoć (ewentualnie na poczatku maja) będą chrzciny Oli

trzeba chyba w totka wygrać głowną nagrodę :-p
 
Do góry