reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Ja też dla Oleńki na allegro upolowałam MEGA-GIGANTYCZNY-SUPEROWY ZESTAW CIUSZKÓW - fakt nie zapłaciłam najmniej ale jest tego ok 100 szt. Sa tam super eleganckie sukieneczki, spodnie i spodenki, słodkie bluzunie, fajne bodziaki na lato i tylko pare pajacyków i rajstopek
 
reklama
Megi ja też się zastanawiałam nad takim zestawem ale bałam się, że może być tak, że połowa to szmaty. Ale rozumiem, że jednak warto? A możesz podac nik sprzedawcy jeśli wszystkie ciuszki sa ok? Bo takie duże zestawy to dochodza nawet do 300 zł. Można zapytac ile zapłacilaś?
 
A tak dokladnie wyglada Nasze krzeselko do karmienia. :tak: :-D

pict00097dp.jpg


pict00105np.jpg


pict00114tm.jpg

 
Ja dzisiaj zamówiłam 2 krzesełka z Drewexa-dokładnie Drewex Trend, (jedno do mojej mamy)a do tego dwa plastikowe śliniaki (bardzo fajne):-)
http://www.naszedzieci.pl/images/127.jpeg
w koncu dając małej zupkę nie będę musiała kłaść jej na nóżkach pieluchy, bo wszystko ma potem umazane;-)

i przytulaka. Milenka ma juz podobnego.Kłade jej go na policzku albo na główce - ona to uwielbia i duzo szybciej zasypia. A nie ma zagrozenia ze sie zaplącze w pieluszkę.Bo nie wiem jak wasze dzieci ale Milenka lubi jak do snu kładzie się jej rękę na główce albo na policzku a ten przytulak świetnie się sprawdza.:tak::tak:
http://www.naszedzieci.pl/images/12839_1.jpeg
 
Mycha,Moja Zuzia wlasnie tak uwielbia zasypiac. :tak: Z reka na brzuszku albo na glowce. :-D A sliniaki mamy bardzo podobne,tyle,ze w miejscu napisu u Nas jest pingwinek. :-D Polecam je,jak najbardziej. :tak:
 
My narazie nie kupujemy Oliwce krzeselka bo uwazam ze ma na to jeszcze sporo czasu, przeciez jeszcze nie siedzi wogole a ja Ja wsadze w takie krzeslo dopiero jak bedzie siedziala dosc sztywno bo nie chce zrobic Jej krzywdy tym sadzaniem :tak: A krzeselko zamierzamy Jej kupic na Wielkanoc wiec w sumie nie tak pozno ;-)
 
6 miesięczne zuchy super poradzą sobie z siedzeniem w krzeselku :-)

Agutko ja mam prawie takie same krzeselko - sprawdziło sie super :tak:
 
Luczynko,ja kupilam krzeselko z tego wzgledu,ze mialam pieniazki i chcialam je na cos praktycznego przeznaczyc. :-) A krzeselko sobie poczeka - nic mu nie bedzie. :-p ;-)

Cleo,bardzo sie ciesze z tego powodu. :-) Najprostsze krzeselko,a,chyba,najlepiej sie sprawdza. ;-) Wiele osob mi je zachwalalo. :tak:
 
mju to ten adres tej licytacji - zapłaciłam niezła sumke ale naprawde warto - po przeliczeniu na sztuki wychodzi taniutko (nie wspomne ile kosztują markowe i nie markowe ciuchy w cklepie:eek: ) a babeczka ze względu na odbiór osobisty dorzuciła tyle gratisów, że byłam w :szok:. A rzeczy wyglądają ekstra, bez oznak noszenia ( no może na kilku rajstopkach widać lekkie zmechacenia) ale te sukienki, spodnie, bluzeczki są w rewelacyjnym stanie. A i rozmiary wynikające na 3 miesiące sa większe i analogicznie większe rozmiary też posłużą nam dłużej

Cudna giga wyprawka dla córci 0-12 m-cy, 60 szt+ (143142498) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Megi zaje... ten zestaw! Kurcze ale ja to bym się pewnie bała za taką kwotę licytować... ale jeśli mówisz, że warto, że to nie rzadne oszustwo tylko na prawdę dobre rzeczy to poprzeglądam sobie aukcje tej babki :) Dzięki
 
Do góry