reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Sukieneczka fajniutka.:tak:My kupiliśmy Pati pod choinkę mate edukacyjną.Narazie gada sobie do wiszących zwierzątek.Załuję tylko że lusterko przy niej jest bardzo malutkie.:no:
 
Mycha my kupilismy ten zestaw gimnastyczny Oliwce pod choinke. Mnie on sie podoba ale Oliwcia sie tym jeszcze tak bardzo nie interesuje, pewnie dlatego ze nei potrafi sama sobei wlaczac tych swiatelek i melodyjek, ale wydaje mi sie ze za 2-3 miesiace bedzie jak znalazl. A sukieneczka super :tak:
 
Dostałam wczoraj ten muzyczny ocean, który zamówiłam.
MUZYCZNY OCEAN - LITTLE TIKES - WYSYŁKA GRATIS! (153015961) - Aukcje internetowe Allegro
Bardzo mi się podoba, a co najważniejsze, Romek jest zachwycony :-) Żeby włączyć muzyczkę i światełka wystarczy trącić elementy zabawki, nie trzeba wciskać, więc Romek sobie nieźle z nią radzi. Jednak okazał się to udany zakup, póki co :-), bo nie wiem czy będzie się też bawił jak będzie starszy.
Jedyna rzecz, która mnie trochę rozczarowała, to to, że plastik nie jest takiej dobrej jakości jak np. w klockach lego, jeśli wiecie o co mi chodzi...
 
My jutro popoludniu jedziemy na zakupy bo Oliwka zaczyna miec pwoli przyciasny rozmiar 62 (chodzi glownie o pajacyki bo bluzeczki sa dobre) i musimy Jej kupic cosik wiekszego :tak: Mam nadzieje ze znajdziemy cos ladnego. Musze sie Wam przyznac ze zawsze zakupy sprawialy mi przyjemnosc ale teraz jest to przyjemnosc nie do opisania :tak: Ja poporstu uwielbiam kupowac rzeczy dla Oliwki, wole to od robienia zakupow dla siebie samej ;-)

Renee sukieneczka przesliczna, a kolor super, lubie gdy dzieciaczki sa ubrane w takie zywe kolorki :-)
 
Luczynko,z tymi zakupami,to i ja tak mam. :tak: :-D Tylko miec full kasy i moglabym calymi dniami wysiadywac w sklepach i kupowac rzeczy dla Zuzi. :tak: :-D

Renee,bardzo ladna sukieneczka! Jak tylko Ala bedzie ja miala na sobie,to chce koniecznie zobaczyc zdjatka. :tak: :-)
 
reklama
Ja też wylicytowałam duży zestaw ciuszków dla Oleńki na allegro i jestem poprostu nimi wszystkimi zauroczona - a moje siostrzenice jak zobaczyły te wszystkie sukieneczki, spodenki i bluzeczki to mało sie nie posikały :-D .
Dodam, że ciszki sa naprawde w idealnym stanie (bo ile razy taki bobas załozy take ubranko i przeciez nie gania jeszcze na czworaka:laugh2: ).
Opłaca sie kupić coś takiego, bo ciuszki w naszych sklepach mają czasami kosmiczne ceny:-(

Madziu ja za podobną kamizelkę dla Krzysia w zeszłym roku zapłaciłam 47 złotych i nie była to żadna markowa
 
Do góry