reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
CLeo te sukieneczki sa sliczne, zwlaszcza ta rozowa, bardzo mis ie podoba :tak: chyba tez musze kupin Oliwce cos w tym stylu:-)

Mycha ten link cosik nie dziala, bo wlacza sie glowna strona i nie wiadomo co nam chcialas pokazac:-(
 
Kurczę widzę że pokazuje się tylko główna strona. Wiec wejdźcie na wszystko dla dzieci, potem moda dla niemowlaków, potem spódniczki i sukienki
Piękny komplecik, tylko sprzedaja bez kapelusika:dry:

Zobacz załącznik 24278
 
Mycha,sliczniuchny komplecik! :-D :tak:
A ja tak z innej beczki. ;-) Dzis przyszedl ten kalendarz z Zuzi zdjatkami,ktory zamowilam moim rodzicom,z okazji Dnia Babci i Dziadka - REWELACYJNY!!! :-D Naprawde,nie spodziewalam sie,ze bedzie az taki cudowny! :-D Ahhhhh,az im zazdroszcze,ze go dostana. :-p :-D
 
Kurcze, trochę sie wkurzyłam, bo wpłaciłam babce kasę za tą sukieneczkę z allegro w poniedziałek a ona dopiero dzisiaj wysłała paczkę:baffled: , no ale podobno miała chore dziecko i nie mogła się ruszyć z domu. Ciekawa jestem bardzo czy bedzie warta tych pieniędzy, bo jeszcze jak sie okaże, ze jest zniszczona, to .....:wściekła/y:
 
ja zrobiłam wczoraj nowe zakupy dla Neli:

154191386


154191197


154700739


ciekawe jak to będzie wyglądać w realu ;-)
 
reklama
Moja Oliwia w ciagu ostatniego tygodnia wzbogacila sie o caly ogrom ciuchow :tak: W srode pojechalismy na zakupy i Oliwia dostala kilka par body i rajstopki. W czwartek tesciowie pojechali na zakupy i kupili Małej spodnie i dres (bluza i spodnie). Popoludniu pojechalismy do mojej mamy a ona miala w prezencie dla Oliwii 2 pary spiochow, 2 bluzeczki i komplecik (spodnie z tuniką), a od chrzestnej dostala sliczne firmowe body:-) W sobote tesc robil imieniny i goscie przywiezli prezenty rowniez dla Oliwki :-D dostala kompelcik-spodnie, bluza i kamizelka (sliczen, takie puchate :happy: ) i wspaniala sukienke z bolerkiem i torebeczka. W niedziele zwnou bylismy na zakupach i kupilismy Jej spodniczke, body i kilka par spodenek. A wczoraj moja mama przywiozla az 8 szt body :szok: i 2 pary skarpetek.
Tylu ciuchow naraz to nawet ja w zyciu nie dostalam, powiem Wam ze bylam w glebokim :szok: a moja mama to wogole przywozi JEj cos co chwile :tak: swiata poza Oliwia nie widzi :-) ale w koncu od tego sa dziadkowie-zeby rozpieszczac;-)
 
Do góry