reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Czy używacie jakiś fajnych a niedrogich płynów do kapieli dla maluchów, bo ja kupowałam przez jakis czas płyn z Nivei i jest bardzo dobry ale kurde troche drogi i strasznie szybko mi sie zużywa, a widzę że jednak muszą Alę kąpać w płynie bo po mydle ma suchą skórę. Muszę znaleźć coś tańszego bo te jej kosmetyki kąpielowe mnie z torbami puszczą jak tak dalej pójdzie.;-)

ja używam parafiny w płynie ( 4 zł duża butla) + mydło bobas do mycia (tez ok 3,50).. przy moich alergicznych dzieciach nie mogę stosować normalnych mydełek, bo się "wysuszają" :baffled:

polecam.. najpierw namydlam i spłukuję pod bieżącą wodą a potem wkładam do wody z parafiną i tam się "taplają" co natłuszcza super skórę.. oliwek juz nie trzeba używać.. tanio i niezawodnie - sposób polecany przez naszą alergolog.. :happy:
 
reklama
Luczynko no my właśnie mielismy zamówiony ciemnobrązowy! Śliczny z takimi wyszytymi kwiatuszkami na budce... no ale trudno... ponoć płowiały na słońcu...
 
Mju a jak ja bylam w sklepei to byl jasny bez z ciemnymi brazowymi kwiatuszkami:tak: :-D


A co do kapieli, to my uzywamy tez plynu do kapieli z Nivei, faktycznie nie wychodzi tanio no ale coz, jest dobry:tak: a mydelko mamy z Bambino i bardzo je sobnie chwale:tak: tyle mydelkiem myje tylko glowke, wloski a do cialka uzywamy lawendowego zelu do kapieli z Johnson'a.
 
My tak:szampon i płyn do kapieli nivea.Mydałko bambino.Na niveike nie żałuje jest dobra i większośc rzeczy z niej mamy.Zresztą u Pati po tym szamponie zmniejszyła się ciemieniucha wcześniej myłam mydełkiem.
 
Ja za taką dużą flachę chyba 500 ml płaciłam 30 zł, wychodzi mniej więcej tak jak z żelem Nivea (bo on jest chyba po 200 ml z tego co kojarzę) a przepięknie pachnie, tak bobaskowo...
 
Dziołchy - mam pytanko. Zuzia ma taka mala pszczolke z szeleszczacymi skrzydelkami. Wiem,ze na matach tez sa takie szeleszczace elementy. Powiedzcie mi,co sie znajduje pod materialem,ze wydaje taki wlasnie "dzwiek" ? I gdzie to mozna kupic (o ile mozna :-p)?
 
reklama
Do góry