reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

A ja kupilam taka lampke swiatlowodowa Zuzance. :-D

lampkahk9.jpg


No i byl to bardzo trafiony zakup,bo Moja Coreczka uwielbia patrzec,jak migaja te swiatelka i smiac sie do nich na caly glos. :-D
 
reklama
Agutko Oli też się podobają takie rzeczy - kupiłam ostatnio z jakąś gazetą dla dzieci taką latarenkę światłowodową i też wpatrywała się w te iskierki i uśmiechała się :-)
 
Agutko też myślałam o tej lampce światłowodowej - świetna rzecz dla naszych maluchów, ale doszedł projektor no i tym się będzie nasza niunia zabawiać :tak:

Madziu świetny kojec :-)
 
A dzis doszla jeszcze karuzelka Fisher-Price,wiec czekam,az sie sciemni,by zobaczyc,jaki jest efekt tych swiatelek. :-D A Pan,u ktorego to zamowilam,dolaczyl jeszcze pluszowego duzego misia (nowego) z doczepionym malutkim. :-D Mama i Dzidzia. :-D
 
my też się zastanawiamy nad kupnem kojca ale wybierzemy raczej taki metr na metr.. ten po ANi zupełnie sie rozpadł bo to był już mocno przechodzony kojec ( po kilku dzieciakach) a zupełnie nie wyobrażam sobie zycia bez kojca jak mały skończy pół roku - jeżeli chodzi o trzymanie go w łóżeczku to nienajlepszy pomysł bo ja mam dośc duże mieszkanie i .. no cóż w sypialni jest dośc nudno.. a tak to będize się mógł bezpiecznie bawić w swoim kąciku pod okiem mamy lub taty ( zależy które z nas zostanie na wychowawczym bo jescze nie zdecydowaliśmy)
 
Agamamaani, czyli jednak któreś z Was idzie na wychowaczy??:confused: Fajnie Wam no i Frankowi:-) , my nie możemy sobie na to pozwolic a w każdym razie nie żebym np. ja siedziała w domu przez 3 lata:no: . Ale mam zamiar wziąść wychowawczy tak do końca maja, żeby niunia troszkę podrosła, a co bedzie od czerwca zobaczymy, bo ja nadal nie mam jej z kim zostawić. Chyba moge wziąść tylko kilka miesięcy wychowawczego, prawda?:confused:
Wątek troche nie ten na takie sprawy:-D , ale co tam;-)
 
A od dziadkow Oliwka dostanie taka mate edukacyjna, sami ja sobie z mezem wybralismy
Maty edukacyjne z zabawkami !! PROMOCJA od SS (144075800) - Aukcje internetowe Allegro
chcialam tylko taka, inne jakos do mnie nie przemawialy, zreszta Oli nie potrzbuje lepszej bo ma juz inne zabawki a wydaje mi sie ze dziecko takei malnkie az tak mocno tego nie wykorzysta.

Ale przegladalam te wszystkie zabawki w supermarketach dla ciut wiekszych dzieciaczkow. Boze, jakie cuda :tak: juz nie moge sie doczekac zeby kupic Oliwci kuchnie czy pralke :-D bedzie gospodynia domowa jak mamusia :-)
 
reklama
mata którą zamówiłam już przyszła i jest cudna - poprostu prześliczna, duzo elementów, wszystkie cos robią: szeleszcza, grzechocza lub obracają się. Warta była tej kasy
 
Do góry