reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Cleo świetnie wyglądała ta mata,ale dal nas troche za droga i kupiliśmy taką zwykła z Canpola.No,ale Wojtek mało z niej korzysta.
Zresztą gdyby chcieć tymi wszystkimi zabawkami się pobawić to by dnia nie starczyło:tak:
 
reklama
Zuzia dostala dzis od swojej chrzestnej grzechotkowa przywieszke do lozeczka. :-D
A gdy bylysmy w Carrefou`rze na zakupkach,to zaopatrzylam sie w kolejne opakowanie tych promocyjnych chusteczek Nivea,jak i w nowy plyn do kapieli.

http://www.bebelusultau.ro/Sanosan_files/SN23_detalii.jpg

Ciekawe,jak sie sprawdzi,bo zapach ma sliczniuchny. :-D

No i dostalysmy dzis przesylke o zywieniu z Nutricii. ;-)
 
Luczynko mata świetna - taka kolorowa :tak: też mam matę od kuzynki, ale Milenka jeszcze z niej nie korzysta na tyle, najlepiej będzie kiedy nasze dzieciaki będą miały tak 5 msc jak już będą leżeć swobodnie na brzuszku, pełzać i łapać juz wszystko do rączek:tak:
 
Agutko ty chyba pisałś kiedyś że Zuzia kupiłaś lub dostała matę edukacyjną.Czy on się na niej bawi?Niewiem czy nie kupic takiej Pati tylko niektórzy mówią że dzieci się tym nie interesują.
 
Mija moja Anielka dostała matę od mojej siostry i dopiero teraz zaczyna się nią interesować wcześniej poprostu leżała, też myślę jak Mycha, że będzie z niej pożytek jak Mała bedzie miała z 4-5 miesięcy jak już zacznie bardziej świadomie używac rączek i nóżek
 
Mycha Oliwka dostanie ta mate pod choinke od dziadkow, ale przypuszczam ze nie bedzie jeszcze na nia dobrze reagowac. Nic nie zaszkodzi jednek jesli mata bedzie zmiesiac wczesniej, prawda? :-) A zreszta calkowicie obojetna to napewno nie bedzie, widze jak reaguje zywo na karuzele nad lozeczkiem:tak:
 
reklama
Pati na karuzelę też reaguje,rozmawia ze słoneczkiem,czasem uda jej sie kopnąc delfinka(wtedy usmiecha się że delfinki się poruszyły):szok::laugh2:.Więc może na matę lub tego pałąka też powinna reagowac tak.
 
Do góry