reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

jesli chodzi o prezenty od gości poporodowych to ja najbardziej zadowolona jestem z przewijaka, mała uwielbia na nim brykać nóżkami :) ciuszki też są cudne
 
reklama
A ja zamówiłam w koncu na allegro ten albumik z Kubusia Puchata. Już sie nie mogę doczekać aż przyjdzie bo zapowiada sie że jest bardzo fajny. Agutko a u jakiego sprzedawcy kupiłaś ten album?
 
Ja tak jak Cleo jestem bardzo zadowolina z przewijaka (wyporzyczony od koleżanki) - Ola również. Bardzo lubi na nim leżeć; czasem nawet małą drzemkę (pod okiem mamy)na nim zaliczy :-) .
 
A moja mała dostała bardzo podobny album od moich koleżanek z pracy, juz jej wypełniłam niektóre części. Uważam, że to bardzo fajna sprawa, pamiątka rewelacyjna.;-) A w ogóle to moje dziewczynki sie wykosztowały, bo kupiły jej jeszcze śliczny różowy kożuszek na zimę i jeansy z różowym paskiem i haftowanymi kwiatuszkami. Ja z wszystkich prezentów dla małej jestem baaaaardzo zadowolona, a najbardziej ze ślicznych ubranek od ciotki-ubranka amerykańskie i nie umywają sie niestety do naszych krajowych, od razu widać różnicę.:-) ;-)
 
I mój chłopaczek bardzo lubi przewijak, jak płacze i idę z nim go przewinać, kłade go na nim a on od razu przestaje ryczeć ;-) chyba już wie, że to miejsce w którym mamusia usuwa brzydkie kupki i takie tam ;-)
 
czesc dziewczny,
przepraszam ze wam sie tu wcinam ale mam pytanie. czytalam we wczesniejszych waszych postach o wozkach Implast Volant i Mikado OX-Ford. i chcialam sie zapytac jak wam sie sprawdzaja w praniu? i czy mozna zamontowac na nich nny fotelik niz jest w komplecie? z gory dziekuje za odpowiedz. :-)
 
reklama
lil Kate ja kupiłam IMPLAST VOLANT 3 i jestem bardzo zadowolona. Na spacerach prowadzi się świetnie, jest śliczny i wogóle. Jest droższy od Oxforda ale moim zdaniem i tak warto nawet na niego oszczędzac.
Co do fotelika to można go zamontowac na stelażu wózka, a kosztuje chyba ok 300 zł oczywiście mowa tu o foteliku z Implasta.;-)
 
Do góry