reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Kamciu skoro można wozić w foteliku to do leżaczka chyba też można kłaść, tylko że może narazie nie na długo ;)
 
reklama
Mąż mi przeżucił zdjątka - zrobiłam je jeszcze jak pajacyk był trochę mokry. zapłaciłam za niego dokładnie 59, 90 i kupiłam w rozmiarze 62.
 
,To ja sie pochwale wozeczkiem mojej Zuzanki. :-D Te wstawki maja taki ostry pomaranczowy kolor - na zdjeciu jakos dziwnie wyszly. :-p Narazie w wersji "glebokiej". ;-) Spacerowka bedzie swojego czasu,hehe. ;-)

pict0002qb7.jpg


pict0003kq6.jpg


pict0004zp8.jpg


 
W ogole w niedziele moja Coreczka dostala od mojej chrzestnej chodzik. :-D Taki sliczny zieloniutki,z roznymi poziomami wysokosci,ma pelno melodyjek,hamulce i w ogole jest superrr! Hihihi. :-D
 
reklama
Do góry