reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Agutko.. ten przybirnik fajowy faktycznie.. jak zdobędę już aparat to porobię zdjęcia małego w łóżeczku.. też mam przybirnik bo mi się bardzo przydaje - przewijam go na dużym łóżku ( nie mam przewijaka po prostu rozkładam kocyk i na nim go przewijam) i akurat wszystko mam pod ręką w tym przyborniku..
a najśmieszniejsze jest to, że przybornik jest od starej Anki pościeli, a przy niej wogóle go nie używałam bo mi wtedy tylko przeszkadzał :D
 
reklama
Przybornik faktycznie ładny, mnie sie jednak nie za bardzo by przydał bo ja mam komodę i specjalnie na wszystkie pierdółki i kosmetyki kupiłam sobie koszyczki wiklinowe ;)
Lampa tez świetna,ale ja już mam na scianie lampkę - kwiatek więc też już raczej nie kupię :p
 
to jest faktycznie taka lampka jak pokazala Agutka, tylko ze na zdjeciu lepiej nie wyjdzie, a pozatym ja nie umiem wrzucac tu zdjec wiec jakosc jest tragiczna; ta lampka daje taka fajna delikatna poswiate w pokoju, ale zalezy to tez od koloru bo zolte wiadomo sa jasniejsze, a teraz jest tych lampek w sklepach od groma!!!
 
Własnie się zastanawiam czy nie ubrać już łóżeczka małego ;) Jakoś niewiem dlaczego tego się boję :( Poczekam chyba jeszcze kilka dni.
 
Basiu ja mam to samo, chodzi to już za mną od tygodnia ale ciągle mam jakis wewnętrzny opór, mimo iż nie jestem przesądna... nie bardzo wiem o co mi samej chodzi
 
A propos lampek: nie orientujecie sie, czy w dziecinnym pokoiku mozna uzywac lampki solnej? Wiem, ze jest korzystna dla zdrowia, ale nie mam pojecia, czy noworodkowi nie zaszkodzi. Daje takie cieple, 'miekkie' swiatlo i bylaby idealna.
 
Dziewczyny z tym ubieraniem łóżeczka to wam powiem że ja ubrałam ostatniej niedzieli, bo byłam przekonana ze będzie cesarka i chciałam mieć wszystko gotowe. Mąż się uparł że nie rozłożymy go i koniec, a ja swoje. Też o tym myślałam ze może poczekać, ale stwierdziłam że nie będę wierzyć w te cholerne przesądy, bo to jest na siłę wywoływanie złego, a jak coś się ma stać to i tak sie stanie. Co z tego że łóżeczka nie rozłożę jak mam kupiony wózek, fotelik i całą resztę :p bez sensu. I dlatego rozłożylismy łóżeczko. Fakt że jest teraz przykryte prześcieradłem, no bo po co ma się kurzyć, a kotka moja non stop mi tam włazi i musze ją gonić, Jest tam przytulnie i jej się podoba ale ja nie pozwalam ;)
Więc dziewczyny jak uważacie i to jest wasza sprawa ale nie wierzcie w takie pierdoły bo to jest największa głupota ;)
 
ja zrobilam tak samo jak mycha, ubralam sobie juz cale lozeczko i zakrylam duzym przescieradlem, nie macie pojecia jaka mi to frajde sprawia gdy ide spac i moge sobie ppatrzec na to lozeczko ktore juz tak czeka na nasza Oliwke :)
 
Mycha, Luczynka - ja tak samo nie wierzę w te pierdoły bo też mam tyle rzeczy już dla dzidzi ale tak jak mju nie bardzo wiem o co mi samej chodzi. Poczekam jeszcze do 20.09 i je ubiorę bo bedzie bliżej porodu ;) o ile już mąż nie ubierze go wcześniej bo go juz korci :)
 
reklama
Dostałam okleinę w rybki. Poprzyklejałam do drzwi i lustra,jak zrobię zdjęcie pokazę. Dziewczynki ponawiam pytanie co wy trzymacie w tym przyborniku? Bo mnie jakos za dużo do głowy nie przychodzi. Agutko twój jest fajniutki. Luczyko lampka tez fajniutka. Ciekawe czy są i za ile takie tylko z rybkami w środku.
 
Do góry