reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
dziewczyny przecież taki ochraniacz mozna prosto uszyć, po co wydawać kasę, ja mam zamiar uszyć ale dopiero jak mala podrośnie bo teraz to i tak nie będzie jej to potrzebne bo obracać sama siejeszcze nie bedzie umiala :)
 
Mijus,no z tego co widzialam,to jeden. :)

Cleo,wiem,ze mozna i tak tez bym zrobila,ale niestety,takiego kubusiowego materialu w ZG nie znalazlam nigdzie. :( Nie ma na metry niczego z Kubusiem tutaj,tylko firanki jak juz. :( Poza tym,ja sporo rzeczy dostalam,wiec czasami na cos moge wydac pieniadze dla tej mojej Ksiezniczki,o. :) Z tego,co wiem poza tym,to ochraniacze nie sa tylko potrzebne ze wzgledu na obracanko. ;) Ja np. bede go tez stosowac po to,zeby przypadkiem gdzies mi jej nie podwial wiaterek... Ale to tylko takie moje zdanie. ;)
 
Dzis,bedac w miescie,dokupilam mojej Zuzance takie smieszne malutkie obcinaczki do pazurkow,waciki Leko,gaziki jalowe,sol fizjologiczna i jedna pare polspiochow,bo drugie mamusia mi przerobila z jakichs tam spioszkow,o! :D
 
dziewczyny a'propos tych gazików.. ja myślałam, zę 10 sztuk wystarczy a tu przy każdym przewijaniu trzeba ich używac.. schodza jak cholera szybciutko ..
 
ja tez kupilam gaziki Leko i fiolet, ale kobitka w aptece powiedziala ze najlepszy jest fiolet bo bardzo dobrze odkaza, wiec chyba tez najpierw bedzie u nas uzywany fiolet a dopiero potem gaziki
 
reklama
Do góry