reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Mijus,musze pasowac do Corci,co nie? ;D

Agusmamoani,wlasnie dzis cos takiego widzialam w jednym ze sklepow,matko! :D Boskie sa te zabaweczki. :D

Nakretka,oddawaj! :D :p

Ja wlasnie wrocilam z zakupkow i kupilam mojej Malej Slicznotce czapeczke taka dluuuga z myszka na koncu,podusie - przytulanke z misiem i przybornik na lozeczko z kotkami. :D Fakt,nic Kubusiowego,ale te rzeczy tez sa slodziutkie,hihi. ;D
 
Jejciu ja też by chciała co jeszcze kupic ,ale mamw rażenie że wszystko juz mam. :-[ i niemam na co wydac pieniążków. Przybornik mi chyba nie potrzebny,co bedziecie w nim trzymac?
Do przytulanki jeszcze za małe bedzie,a czapeczki ładnej nie widziałam. Podpowiedzcie co jeszcze takiego mało konkretnego można kupic.
 
Ja widzialam taką fajną czapeczkę z szalikiem i rękawiczkami niebieską z polaru dla mojego maluszka ale nie kupiłam jeszcze bo niewiem jaki będzie miał obwód główki.
 
J awczoraj oglądałam dresiki,średnio mi się podobały. Chyba mam gust wypaczony ;) spodobał mi sie taki jeden polarkowy ale cena 80zł.a to dlamnie za dużo.
 
rzeczy dla niemowlakow jest wszedzie od groma, ale ceny niektorych przechodza najsmielsze oczekiwania; przeciez ta sa male kawalki materialu a kosztuja nieraz wiecej niz ciuchy dla doroslych
 
Ja dzis widzialam sliczne ubranka w sam raz do chrztu (i nie tylko ;) ) i kosztowaly w sumie 25zl juz nawet,czyli nie tak zle. :) Ahhh,juz bym chciala wiedziec,ile ta moja Zuzinka bedzie miala wtedy cm,zebym mogla Jej to kupic. :D
 
reklama
a ja w przeciwieństwie do was mam bzika na punkcie SNOOPIEGO!! aczkolwiek nie jest on tak popularny jak Kubuś i ferajna ale za to kilka ciuszków dla dzidzi juz mam!! niestety nie znalazłam żadnych ozdób, dekoracji ani pościeli ze snoopim :( jeśli widziałyście coś na allegro to proszę o info, będę wdzięczna ::)
 
Do góry