reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Agamamaani,mi np. niebardzo sie podobaja wlasnie baldachimy. Ja chce,by moja Dzidzia byla maxymalnie widoczna i juz. :D Wiec u mnie NAPEWNO nie bedzie zadnych baldachimow. ;)
A te naklejki piankowe to sa super,serio. :D Moja kuzynka kupila takiego slonika,ale ja mysle,zeby dokupic jeszcze te Kubusiowe,bo bez nich nie przezyje! :p
 
reklama
Ja na baldachimy tez reaguję alergicznie :) Renee moja znajoma miała taki wózeczek i była baaardzo zadowolona szczególnie z kółek i tych pasków, bo jej córeczka urodziła sie w sierpniu i cała zima była przed nimi. Ania - koleżanka - mówiła, że nie było zaspy nie do pokonania tym wózkiem. Tak więc nie dość, że fajny to jeszcze praktyczny. My też się nad nim przez chwilę zastanawialiśmy ale ja mam jakąś schize na punkcie klasycznej gondoli a mąż na punkcie klasycznego wózka.. no i padło na roana :)
Agutka pościel śliczna, jeszcze to Wasze żółciutkie łóżeczko... ale słodziutko bedzie miała Twoja Zuzia :)
 
Agamamaani, ja właśnie myślałam o tych nalepkach piankowych na ścianę ale mąż stwierdził, że jakby trzeba było odkleić to od razu pokój do malowania :( i zrezygnowałam, a tak chciałam zaznaczyć tymi akcentami bajkowymi kącik małej. Mówisz, że to nie odchodzi razem z farbą????
 
nie nie odchodzi.. to ma bardzo delikatne przylepce..
w zasadzie to u nas już puchatek zmieniał 3 razy miejsce - najpierw był na łóżkiem - to Ania chciała koniecznie z nim spać i go zrywała, potem na drugiej ścianie ( ale tam postawiłam kwiatka) i teraz ozdabia szafę..

wg mnie rewelacyjny pomysł to jest.. - a ja dodałam więcej taśmy dwustronnej do podklejenia go, bo po tych ciągłych odlepiankach taśma była mniej klejąca..

co do schodzenia razem z farbą - zrób test - naklej zwykłą taśmę klejącą na ściane a po paru dniach zerwij - zobacz co się stanie ( najlepiej w jakimś kąciku za drzwiami czy za szafką :) ) wszystko zależy od tego jaki tymk i jaką farbę masz na ścianie.. u mnie wszystko jest super :D
 
Fotelik samochodowy pożyczyli nam jak już pisałam znajomi... a tak "testuje" go moja Mikado - jak widac spi sie w nim nieźle :)
 
Mju,hihi,ciekawe,czy mojej Zuzance bedzie sie podobal taki sloneczny kacik,ktory mamusia dla Niej zrobila. ;) Bo i poscielka i jak mowisz lozeczko,sa w takim cieplutkim kolorku. :D
 
no dobra skoro się tak chwalicie to ja Wam pokażę jaki mamy wózek - co prawda jest on z Anką w środku , ale przecież wygląda w tej chwili tak samo :D - wózek oczywiście, nie Anka :D

najpierw Fotelik
fotelikqa7.jpg


i jako fotelik na stelażu
i
foteliknak322kachwa7.jpg
 
reklama
Agutka - ja też nie mam baldacimu bo to rzecz zbyteczna. A jeżeli chodzi o te naklejki piankowe to ja mam nad lóżeczkiem przyklejonego Kubusia puchatka i pszczółkę chciałabym dokupić jeszcze tygryska i prosiaczka :) Fajne to jest tak bajecznie na ścianie :)
 
Do góry