reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Agutko sliczna pościółka ;D ja też mam tylko poszewki,bo mnei się te baldachimy nie podobają :p i te zasloneczki i prześcieradełka z falbankami :p jakos tak slodko pierdząco ;D
 
reklama
A mój mąż wrócił dzisiaj z pracy z wózkiem, Boże jak się cieszę, że już mamy wózek ;D ::) :D

http://www.adbor.pl/ring1.html

Tak wygląda, kolor nie taki, tylko szaro-beżowy z pomarańczowymi obszyciami. Jak zrobię zdjęcie to wkleję. Zapłaciliśmy tylko 465 zł ( z 5% rabatem) ;D
 
Agutko śliczna pościel ;)

Renee chyba pękasz z zadowolenia co? a chciałaś ten wózek czy ci teście taki wybrali?
 
Mycha, wczoraj z mężem go oglądaliśmy, a dzisiaj pojechał po pracy po niego. Sama go wybrałam, tzn razem go wybraliśmy. ;)
 
Edziu,ja baldachimu nie chcialam,tylko jak juz to sam ochraniacz,no ale byl po ... 28zl ::) wiec masakra!

Renee,wlasnie kurcze nie bylo zadnej ladnej rozowej i takiej co mnie stac... :( Owszem byly takie po 70zl,ale to nie na moja kieszen... ::) Mysle,ze ta tez jest ladna. :D I jest 100% bawelniana. :D

Mijus,wyobraz sobie,ze zadnej Kubusiowej nie bylo! :o Pewnie,jakby byla,to bym ja juz miala,hehe. :D Za to znalazlam takie przylepce na sciany z Kubusiowymi postaciami i mam zamiar je dokupic. :D Na poscielce beda Misie i to musi wystarczyc. :D No a poza tym kocyk mam dla Zuzki Puchatkowy,wiec gra muzyka. :D

Mychus,dziekuje. :D
 
Agutko śliczna pościel :) Ipowien Ci, że mnie baldachim nie przekonuje. Znajomi kupili komplet z baldachimem i wisiał on 2 dni bo im przeszkadzał.

Renee wózek boski. I za jaka przystępną cenę.
 
Madzia,ja nie chcialam wlasnie baldachimu,bo jakos tak kurcze nie jestem do niego przekonana... Chcialam tylko ochraniacz,bo mam taki nie od kompletu,no ale skoro go nie mam,to juz trudno. ;) I tak jest slodko. :D
 
Powiem że tez zastanawiałam się nad baldachimem,ale tylko dlatego żeby małej nie świeciło światło z przedpokoju jak będzie spac.Narazie niekupiłam zobaczę jak będzie bez niego.
 
reklama
Agutko super pościel - ja taką samą siostrze na prezent kupiłam ( w zasadzie jej synkowi) bo uznałam ją za najśliczniejsza na całym allegro :D
co do baldachimów to tanowczo odradzam - kurz się zbiera i w dodatku ogranicza in cyrkulację powietrza czyli w sumie utrudnia hartowanie dzidziusia..

a co do naklejek z Puchatkiem.. ANka ma w pokoju wielką "piankową" ozdobę Kubuś z TYgryskiem - własnie pewnie to co mówisz - dla mnie to rewelacja, bo mogę zawsze jak się znudzi odkleić a nie trzeba od razu pokoju malować.. i dosc orginalnie wygląda.. jak już dorwę jakiś aparat to porobię zdjęcia :D
 
Do góry