reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

Asia - super ten wózek!!!! bardzo fajny!!!
Kate - czemu chcecie sprzedać i kupić tego X-landera 3-kołowego?? Często spotykam dziewczyne z tym wózkiem u nas i troszkę dziwnie wygląda... te kółka jakoś tak śmiesznie wyglądają..takie jakby powykrzywiane... My też się zastanawiamy czy naszego nie sprzedać....i kupić inny..
 
reklama
Aniu ja mam Mutsy ale na podwoziu 4rider. taki jak ten, w kolorze ice blue.
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: Mutsy 4RIDER głęboko- spacerowy
Dwa mniejsze kółka z przodu i dwa większe z tyłu. Przednie są obrotowe, ale można to zablokować (tak jak zresztą w urban riderze oś skrętną ;-)) I ja jestem zadowolona. Przez błoto pośniegowe jedzie jak czołg. Jedno co bym zmieniła to koła z piankowych jakie mam na pompowane, no ale chciałam, żeby był jak najlżejszy, to teraz mam ;-)
Ja kupiłam wózek używany i teraz mimo tego, że jest non stop składany i rozkładany (garażuje w bagażniku) trzyma się dobrze. Faktem jest, że gondolka mogłaby być trochę większa, ale Maciek jeszcze przez mies na pewno w niej pojeżdzi. A Ty chyba bardziej interesujesz sie z resztą wersja spacerową :tak: o niej niestety nic nie moge powiedzieć, bo jeszcze nie próbowaliśmy :rofl2:
Ojjej, dziękuje za tak szczegółowy opis, ale już po ptakach ;-)
Nie zdecydowałam się na zakup mutsiaka, ale na wózek z kolekcji disney'a i też jestem bardzo zadowolona..:tak:

ja mogę polecić wam kolcrafta, jestem zachwycona nim- leciutki, przekładane siedzisko na 2 kierunki jazdy, regulacja oparcia, podnóżka, 2 wyjmowane tacki na picie czy zabawke a druga przy raczce, spory kosz zakupowy,po złożeniu zajmuje naprawde baaaardzo mało miejsca,dodatkowy zagłówek,amortyzatory,mozna wmontowac wiele modeli nosidełka.... świetny. odkupiłam od koleżanki która uzywała go dosłownie kilka razy, więc udało mi się za okazyjna cenę:-p

tak wygląda:
OBROTOWY WÓZEK SPACEROWY TRZYKOŁOWY Kolcraft USA (560467162) - Aukcje internetowe Allegro

tą tacke przy dziecku ma jak na zdjęciu katalogowym
Prezentuje się rewelacyjnie!
A kto juz z paździochów jeżdzi w spacerówce??
My jeździmy.. Co prawda staramy się by Młoda jak najwięcej leżała..,ale unosimy na chwile oparcie i wtedy jest takie wielkie zdziwko ;-):-) i Niunia chłonie nowe widoki..;-)
A to Rafalek i jego nowy wozio:tak:
Super wózek!
A jaki Przystojniak już z tego Twojego Rafałka :tak::-)
Jeszcze trochę i będą Ci panny drzwiami i oknami do domu włazić :-p:-).
 
Dziewczyny wszystkie wozki sa super Widze ze u pazdioszkow sie spacerowki posypaly :-)
KAKA tez sie wlasnie zastanawialam kto juz jezdzi w spacerowce :-)
Ja poczekam jak sie zrobi troche cieplej Ja mam duza gondole i Oli jeszcze dlugo by w niej mogla jezdzic ale jakos mam ochote sie przzucic na spacerowke No ale Oli jest jak narazie dobrze w gondoli :-)

WLASNIE DZIEWCZYNY CZYM SIE KIERUJECIE ZE JUZ DZIECKO DALYSCIE DO SPACEROWKI ???

ASIU bylas juz na dworze z Rafalkiem w nowym woziu??? Slicznie sie prezentuje I chyba zadowolony :-)
 
Dziewczyny wszystkie wozki sa super Widze ze u pazdioszkow sie spacerowki posypaly :-)
KAKA tez sie wlasnie zastanawialam kto juz jezdzi w spacerowce :-)
Ja poczekam jak sie zrobi troche cieplej Ja mam duza gondole i Oli jeszcze dlugo by w niej mogla jezdzic ale jakos mam ochote sie przzucic na spacerowke No ale Oli jest jak narazie dobrze w gondoli :-)

WLASNIE DZIEWCZYNY CZYM SIE KIERUJECIE ZE JUZ DZIECKO DALYSCIE DO SPACEROWKI ???

ASIU bylas juz na dworze z Rafalkiem w nowym woziu??? Slicznie sie prezentuje I chyba zadowolony :-)

Póki gondolka nie za mała, a na zewnątrz nieciepło a dzidzia nie domaga się zbytnich atrakcji, to lepiej w gondolce.
Tak mi się wydaje.
Ja najwyżej podnoszę troszkę denko, żeby nie było tak całkiem na płasko i wtedy ładnie ogląda świat (tzn z 5min dopóki nie zaśnie ;))
 
Moj juz miesiac jezdzi w spacerowce tylko tej starej bo do tego nosidla sie nie miesci po prostu.ono ma tylko 74 cm dlugosci a on przeciez sam tyle ma.a gdzie tyu miejsce na kombinezon kocyk czy jakikolwiek ruch?wiec jezdzi w spiworku tylko na plasko w lekko podniesionym oparciem.
a testowac nowy bedziemy jutro ale nie na dworze bo te kolka to nie na takie bloto tylko po sklepie
 
malena mysle tak samo ze jesli dzidzia sie miesci i nie domaga sie widokow to mozna jezdzic w gondoli Ja sie przezuce na spacerowke jaks ie cieplej zrobi :-)

ASIU no to jutro wielkie testowanie :-)
 
reklama
KAKA z tego co ja widzialam to my mamy podobne dosc wozki :-)
U mnie tez jeszcze duzo miejsca w gondolce :-)
Jeszcze sie spacerowka najezdzimy :-)
 
Do góry