reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki i inne...

Dorota-taką szaro- czerwoną typu parasolka z budką reg.oparciem folią p.deszczową pokrowcem na nogi.podwójne kółka przednie obrotowe.(jak znajdę na allegro to przesle) coś mniej wiecej jak to wygląda.

mamy jeszcze 2 wózek wersja terenowa :-D tzn.ten kombajn:tak::-) z przedziałem wiekowym od maluszka (wkładana torba na dzidzię) aż do wersji spacerowej:-) ma duże pompowane koła przekładaną rączkę.wielki kosz na zakupy pod spodem. z tego jestem bardzo zadowolona jest niezawodny zwłaszcza na nasze trasy leśno -wyboiste:-D:-D:-D przejedzie wszędzie-nawet po największych wertepach w lesie!!!:tak: tylko jak na zakupy muszę jechać to trochę jest nie wygodny bo zajmuje połowę bagażnika w kombii i jest ciężki więc sama go nie dźwigam bo mi się nie chce -więc zabieram tą parasolkę i jest ok!
 
reklama
no wózeczek fajniutki-tylko ciekawe jak te kółeczka dadzą radę?-my mamy z przodu podwójne i ciężko idą np.po śniegu i sypkim piasku.-a tak nie mam zastrzeżeń lekko się prowadzi i faktycznie mało miejsca zajmuje.
 
a ja ani mysle jeżdzić nim w zimę
na zime to ja mam quinny speedi ale latem wolę cos lżejszego mojego kolosa do piwnicy schowam a na przyszła zime mam nadzieję już kuba nie bedzie potrzebował wózka
 
reklama
no to grzechotka jak najbardziej trafny wybór :tak: ja byłam zmuszona kupić coś lżejszego bo po prostu nie dawałam rady po schodach z tą kolumbryną :baffled:
 
Do góry