reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki i inne...

grzechotka nic nie musisz zdejmowac tylko poprostu go skladasz.
alex nie martwie sie na zapas bo jak zacznie trzeszczec to kupie inny np. zreszta duzo osob tez narzekalo na buzz a ja uwazam ze jest swietny i nie mam z nim problemow.
 
reklama
Stefanka, a jego oparcie się rozkłada? Szukam jakiegoś wózka, z którym mogłabym na zakupy jeździć, bo ta nasza krowa to zajmuje cały bagażnik.
 
nie kacha to typowa parasolka czy cos takiego :) ja wlasnie mam ten wozek zawsze w aucie bo zajmuje malo miejsca w bagazniku wiec spokojnie sie mieszcza jeszcze zakupy.
 
Jednak trzeba sprawdzic zanim się kupi bo przynajmniej tutaj (w UK) jest wiele modeli co oparcie nie rozkłada się wcale:no: albo tylko trochę:baffled:
Przeważnie te najtańsze się nie rozkładają
 
dziewczyny jak wasze dzieciaki nie śpią na spacerach to nie ma sensu kupować spacerówy rozkładanej na płasko ;-)
moja oka nawet nie zmruży i ta funkcja jest u nas zbędna :tak:
 
kasia ta chicco co ja wybrałam sie rozkłada
ja nie potrzebuje na płasko ale musi się troche rozkładac bo inaczej kuba bedzie spał na tz kurę heheheh:-D:-D juz widziałam takie bidne dzieci co tak spały w pół zgiete
 
reklama
Prawdę mówiąc tu w UK wybór wózków jest w ogóle do bani, już tyle ich oglądałam, a żaden mi się nie podoba, a jak się podoba to cena jak z kosmosu. Mam nadzieję, że ta parasolka co ją mamy jeszcze trochę wytrzyma, może w końcu coś mi się spodoba. Wiem, że musi to być wózek lekki, ale bardzo wytrzymały (Oliś ma skłonność do podnoszenia nóg do góry i napierdzielania nimi z całej siły w podłoże), no i przede wszystkim musi być rozkładany, Szefuńcio na zakupach lubi sobie pospać :-)
 
Do góry