reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

reklama
Odebrałam dzisiaj z mężem wózek ;) Jak widać na zdjęciach jest jeszcze częściowo ofoliowany ale nie zdejmowalismy wszystkich foli z tego względu, że będziemy przecież ten wózek używać dopiero w kwietniu :D Aleee sama świadomość, że już go mam działa na mnie niezwykle uspokajająco. Co prawda zdjęcie nie odda faktycznego koloru ale jest śliczny czerwony chociaż przy wyborze była to dla nas sprawa drugorzedna. Wózek jest firmy bebetto a model jaki wybraliśmy to nico plus. Jest lekki, zwinny idealny na ciezkie warunki ( a w takich przyjdzie mu się sprawdzić) i co ważne rozsądny cenowo dlatego stoi już u nas w domku. Cieszę się, że kupiliśmy go wcześniej bo po rozpakowaniu śmierdzi nowością i fabryką więc zdąży wywietrzec ;)

Agmaa też kupiliśmy Bebetto Nico Plus 2w1 + nosidełko Maxi Cosi Cabrio Fix tylko w kolorze szarym i też nie ściągnęliśmy jeszcze tych folii z rączki i stelaża :-)

Zobacz załącznik 608177Zobacz załącznik 608178

Super wózki dziewczyny. MAm nadzieję, że będą dobrze wam i maluszkom służyły:tak:

My dziś zamówiliśmy furę dla naszego bobasa. Jak przyjdzie i złożymy to obfocę i się pochwalę:tak:
 
wózek przywiozłam i co? zamiast zrobić zdjęcie to ja rozkręciłam wszystko i piorę :D
Jak poschnie i złożę to obfocę.

Koła super duże i kosz spory- niby wszystko ok. Tylko blokowanie kół przednich nie działa a szkoda.

No, ale głęboki mam śliczny i taniutki :)
Spacerówka koło domu ok. a na dalsze trasy z dziećmi kupię coś lekkiego
 
Dagmar a jaki model wozka kupilas? Fajnie ze sie udalo niedrogo kupic. Czekamy na fotki.

nie ma firmy, nie wiem :)
Tapicerka wyprana a stelaż i koła jak widać jeszcze do czyszczenia

DSCI0955.jpgDSCI0957.jpgDSCI0958.jpg
 

Załączniki

  • DSCI0955.jpg
    DSCI0955.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 159
  • DSCI0957.jpg
    DSCI0957.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 136
  • DSCI0958.jpg
    DSCI0958.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 141
reklama
Widze Dagmar, ze twardo sie trzymas tego co powiedzialas, czylim ze bedziesz "rzygac tecza":-) Wozek bardzo dziewczecy i Lusia bedzie sie w nim slicznie prezentowac:tak:
 
Do góry