reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

Rila mi też bardzo podoba się ten wózeczek. Kolega z pracy ma i bardzo sobie chwali, bo mimo że podwójny to wszędzie się wciśnie.
Nina wózeczek fajny, ale u Was chyba inny klimat jest. U nas na upalne lato chyba by się nie sprawdził.
 
reklama
edysiek właśnie trochę się tego lata obawiałam bo tam też cieplutko ale z tyłu gondoli mam duże okienko przewiewne, które mogę otworzyć, zdejmę okrycie nóżek i damy radę :p środek na szczęście jest jaśniutki :)
 
Odebrałam dzisiaj z mężem wózek ;) Jak widać na zdjęciach jest jeszcze częściowo ofoliowany ale nie zdejmowalismy wszystkich foli z tego względu, że będziemy przecież ten wózek używać dopiero w kwietniu :D Aleee sama świadomość, że już go mam działa na mnie niezwykle uspokajająco. Co prawda zdjęcie nie odda faktycznego koloru ale jest śliczny czerwony chociaż przy wyborze była to dla nas sprawa drugorzedna. Wózek jest firmy bebetto a model jaki wybraliśmy to nico plus. Jest lekki, zwinny idealny na ciezkie warunki ( a w takich przyjdzie mu się sprawdzić) i co ważne rozsądny cenowo dlatego stoi już u nas w domku. Cieszę się, że kupiliśmy go wcześniej bo po rozpakowaniu śmierdzi nowością i fabryką więc zdąży wywietrzec ;)
 

Załączniki

  • Gondola.jpg
    Gondola.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 104
  • Fotelik.jpg
    Fotelik.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 114
  • Spacerowka.jpg
    Spacerowka.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 99
Odebrałam dzisiaj z mężem wózek ;) Jak widać na zdjęciach jest jeszcze częściowo ofoliowany ale nie zdejmowalismy wszystkich foli z tego względu, że będziemy przecież ten wózek używać dopiero w kwietniu :D Aleee sama świadomość, że już go mam działa na mnie niezwykle uspokajająco. Co prawda zdjęcie nie odda faktycznego koloru ale jest śliczny czerwony chociaż przy wyborze była to dla nas sprawa drugorzedna. Wózek jest firmy bebetto a model jaki wybraliśmy to nico plus. Jest lekki, zwinny idealny na ciezkie warunki ( a w takich przyjdzie mu się sprawdzić) i co ważne rozsądny cenowo dlatego stoi już u nas w domku. Cieszę się, że kupiliśmy go wcześniej bo po rozpakowaniu śmierdzi nowością i fabryką więc zdąży wywietrzec ;)

fajny wózek :) tez go rozwazalismy dopoki nie zdecydowalismy sie na nieskretne koła :) gratuluje zakupu, na pewno bedzie sie dobrze sprawował :)
 
Odebrałam dzisiaj z mężem wózek ;) Jak widać na zdjęciach jest jeszcze częściowo ofoliowany ale nie zdejmowalismy wszystkich foli z tego względu, że będziemy przecież ten wózek używać dopiero w kwietniu :D Aleee sama świadomość, że już go mam działa na mnie niezwykle uspokajająco. Co prawda zdjęcie nie odda faktycznego koloru ale jest śliczny czerwony chociaż przy wyborze była to dla nas sprawa drugorzedna. Wózek jest firmy bebetto a model jaki wybraliśmy to nico plus. Jest lekki, zwinny idealny na ciezkie warunki ( a w takich przyjdzie mu się sprawdzić) i co ważne rozsądny cenowo dlatego stoi już u nas w domku. Cieszę się, że kupiliśmy go wcześniej bo po rozpakowaniu śmierdzi nowością i fabryką więc zdąży wywietrzec ;)

suuuper :)
 
Agmaa, fajny wózek, gdyby nie to, że nasz mamy w korzystnej cenie też pewnie wzięlibyśmy Bebetto (chociaż chyba inny model).

Dzięki dziewczyny za te wszystkie uwagi, zwłaszcza tą dotyczącą płowienia materiału - kompletnie o tym nie pomyślałam! Więc na ten moment moim drugim typem będzie ten pierwszy beżowy, tyle że z kolei mężowi nie pasuje, bo za jasny:confused: Na szczęście mamy jeszcze około miesiąca na ostateczną decyzję, bo kupować będziemy chyba w marcu.
 
Agmaa też kupiliśmy Bebetto Nico Plus 2w1 + nosidełko Maxi Cosi Cabrio Fix tylko w kolorze szarym i też nie ściągnęliśmy jeszcze tych folii z rączki i stelaża :-)

CAM00349.jpgCAM00350.jpg
 

Załączniki

  • CAM00349.jpg
    CAM00349.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 254
  • CAM00350.jpg
    CAM00350.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 254
reklama
Wczoraj już na sucho ćwiczyłam składanie i rozkładanie tego wózka ;D i nie idzie mi tak dobrze jak Panu w sklepie;p Ale praktyka czyni mistrza. Jeżeli chodzi o płowienie materiału to czytałam o tym przed zakupem ale przyznam, że nie zraża mnie to wcale do niego. Najważniejsze, aby spełniał swoje funkcje a nie był piękny i niepraktyczny. Aaaaa zapomniałam wspomnieć, że materiał z jakiego jest wykonany jest bardzo dobry gatunkowo i ma UV 50+ :):):)

Evelinkaaa mam nadzieję, że będą nam się dobrze sprawowały te wózeczki :)
 
Do góry