reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

ja się też zdecydowałam na 3 w 1 a będę sobie z nim radzić sama bo mąż to może w weekend ale w tygodniu muszę liczyć na siebie. dla mnie najważniejsze było to żeby się wszystko łatwo składało, rozkładało itd i jest idealnie, nie mogę na nic narzzekać, wszystko jestem w stanie zrobić zupełnie sama. co prawda wnosić go do domu nie będę bo u nas wszyscy zostawiają na dole klatki i nigdy nic nie zginęło wiec ewentualnie czasem wezmę gondolę do domu jak mi mała zaśnie i nie będę chciała jej budzić. ważna była amortyzacja tak jak mówi Loka no i koła, bo warunki pogodowe u nas trochę cięższe więc wszystko musi chodzić lekko, gładko i koniecznie kółka łożyskowe i nie żadne plastiki. cena była wysoka ale wózek jest cały robiony i składany ręcznie, pokrycia ręcznie szyte, wszystko spawane a nie gięte jestem więc pewna, że jest wykonany bardzo solidnie. wieczorem Wam wstawię w końcu fotki.

polecam też zajrzeć tutaj Ranking wózków 2013 | Wózki Dla Dzieci Opinie
 
reklama
to czas na fotki :) wózeczek jest hartan racer gt, cały z ekoskóry więc w czyszczeniu idealny bo wystarczy szmatką wilgotną przejechać i gra. co prawda nie brałam wcześniej pod uwagę czarnego wózka ale że trafiła się okazja w wersji skórzanej w cenie materiałowego bo jest z zeszłej kolekcji, do tego mąż wytargował 800zł rabatu no to braliśmy. a na fotelik się zdecydowaliśmy be safe izi go. i udało nam się dostać adaptery w gratisie bo były zamontowane na stelażu i kobietki w sklepie nie umiały zdjąć (bo my nie chcieliśmy) więc powiedziały, że to prezent dla maluszka :p torba nie jest oryginalnie od wózka bo kazali na nią czekać 14 tyg ale udało się dopasować idealnie :) IMAG0173.jpgIMAG0175.jpgIMAG0176.jpgIMAG0178.jpgIMAG0179.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0173.jpg
    IMAG0173.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 140
  • IMAG0175.jpg
    IMAG0175.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 143
  • IMAG0176.jpg
    IMAG0176.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 146
  • IMAG0178.jpg
    IMAG0178.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 134
  • IMAG0179.jpg
    IMAG0179.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 159
Dziewczyny po sobotniej wizycie w sklepie z "brzydkimi" wózkami zgłupiałam już zupełnie i teraz nie wiem.

Czy kupować wózek 3w1 ??? czy lepiej wszystko oddzielnie ???
Ja chcę wózek lekki i żeby zajmował mało miejsca po złożeniu a wszystkie wydawały mi się jakieś takie wieeelkie:baffled:
No już sama nie wiem a z mężem nie zamierzam dyskutować na ten temat bo po 1 jemu podobały się prawie wszystkie :confused2: a po 2 to ja będę chodzić na spacery, składać go do auta, wnosić na klatkę i ogólnie przez ok 5-6 dni w tygodniu będę sama a on dzień max dwa także co on może wiedzieć w tym temacie..

to czas na fotki :) wózeczek jest hartan racer gt, cały z ekoskóry więc w czyszczeniu idealny bo wystarczy szmatką wilgotną przejechać i gra. co prawda nie brałam wcześniej pod uwagę czarnego wózka ale że trafiła się okazja w wersji skórzanej w cenie materiałowego bo jest z zeszłej kolekcji, do tego mąż wytargował 800zł rabatu no to braliśmy. a na fotelik się zdecydowaliśmy be safe izi go. i udało nam się dostać adaptery w gratisie bo były zamontowane na stelażu i kobietki w sklepie nie umiały zdjąć (bo my nie chcieliśmy) więc powiedziały, że to prezent dla maluszka :p torba nie jest oryginalnie od wózka bo kazali na nią czekać 14 tyg ale udało się dopasować idealnie :) Zobacz załącznik 607986Zobacz załącznik 607987Zobacz załącznik 607988Zobacz załącznik 607989Zobacz załącznik 607990

super wózek, bardzo mi się podoba.

Ja myślę zaszaleć na początku a potem spacerówkę czarną albo granatową kupić.
 
Nina- zgrabniutki bardzo ten wózek :-)
Kurde Wy to macie taaaaki wybór ogromny, a z bliźniaczymi to taka lipa! Wszystkie większe ode mnie, a kolory to jakaś porażka :-/ w ogóle nie ma wyboru! A nie wspomnę już ile ważą i kosztują:wściekła/y:
 
Rila faktycznie, zupełnie nie pomyślałam, że przecież Ty bliźniaki nosisz to z wózeczkiem większy problem. a masz już coś na oku na co się zdecydujesz jak nie znajdziesz wymarzonego? wiem, że hartan też produkuje bliźniacze ale na nie się czek długo bardzo a w stacjonarnym chyba go nie wystawiają ale możesz się rozejrzeć bo szatę kolorystyczną ma taką samą jak zwykłe wózeczki.
 
Nina- hartan ma fajna kolorystykę tylko niestety wózek w wersji jeden obok drugiego nie dla mnie :-( nie zmieści się w drzwi na taras bo mamy 70 a wózek szerszy, poza tym manewry na wąskich krakowskich chodnikach często pojedynczym wózkiem ciężkie a co dopiero takim kolosem :-/ jedyne co wydaje mi się rozsądne to wielofunkcyjny ABC design zoom też niemieckiej firmy, też kolos tylko tramwaj przypomina ;-)
 
Rila bardzo fajnie wygląda ten wózek! duży to prawda, ale zgrabny nie taki kolos :p za to będziesz miała podwójne szczęście ;)
 
reklama
Nina- hartan ma fajna kolorystykę tylko niestety wózek w wersji jeden obok drugiego nie dla mnie :-( nie zmieści się w drzwi na taras bo mamy 70 a wózek szerszy, poza tym manewry na wąskich krakowskich chodnikach często pojedynczym wózkiem ciężkie a co dopiero takim kolosem :-/ jedyne co wydaje mi się rozsądne to wielofunkcyjny ABC design zoom też niemieckiej firmy, też kolos tylko tramwaj przypomina ;-)

ja go widziałam na żywo i jest fajny a nie żaden tramwaj :) pewnie że duży ale to chyba logiczne- bo wsadzasz tam 2kę a nie jedno dziecko.
 
Do góry