reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

Ta rączka w stokke mnie się nie widzi , nie wydaje mi się wygodna przy przejściu przez krawężnik na przykład. No chyba ze się mylę ☺
 
reklama
Sosnowiczanka nie mylisz sie.
Byl juz kiedyś temat stokke. Mialam okazje prowadzic go i katastrofa, niestety... Chociaz to moze tez zalezec do tego w jakim terenie chce sie go uzytkowac.
 
Ja wypróbowałam w sklepie, ale moja kumpela ma identyczny i jest zachwycona. Moim zdaniem ta raczka jest dużo lepsza od normalnej. :)
 
Xplorerjest bardzo fajny ale dla nas za duży tak samo jak crusi i dlatego wybraliśmy stokke scoot v2.
A jeszcze słowo o stokke xplorer v4 jest zupełnie inny pod kątem jakości niż ten pierwszy czy drugi. , ten pierwszy był na tyle nie stabilny ze ja akurat nawet zwierzaka bym w nim nie woziła.V4 jest dopieszczony.
 
Fajne jest to ze twórcy STOKKE stworzyło różne wózki na różne potrzeby. Teren, miasto,wycieczki.
Dla każdego coś innego :) jedyne nad czym bardzo ubolewam to fotelik. Bo mają w swojej ofercie Izi Sleep - pierwszy raz spotkałam się z fotelikiem który. .się rozkłada do spania gdy jest używany ze stelazem a składa gdy wczepiasz go do auta. Problem w tym że do mojego modelu (stokke scoot v2 )akurat juz nie pasuje.
 
Zamówiłam nareszcie wózek :D już mi powoli spędzał sen z powiek ;) a dziś znalazłam piękne, używane cudeńko po okazyjnej cenie Camarelo carmela Camarelo-Carmela niebiesko szaro biały z białym stelażem
Ma długą gondolę, pompowane koła i dobre amortyzatory no i waga jest odpowiednia.
Mam nadzieję, że się sprawdzi w każdych warunkach.
 
Ostatnia edycja:
mamagata przybijam piątkę! dopisuję się do klubu camarelo :)
przeczytałam cały ten wątek i spisałam wszystkie Wasze uwagi zanim podeszłam do tematu.. wybór wózka to chyba najtrudniejszy etap szykowania wyprawki, jak słowo daję.. to moje pierwsza ciąża i jestem pierwsza w rodzinie, a pojedyncze koleżanki z dziećmi totalnie nie trafiały dotychczas na dobre wózki i ratują mnie Wasze opinie, dziewczyny, bo poza tym pomocy znikąd..
tak czy inaczej za najważniejszy wskaźnik przydatności uznałam wagę wózka ze względu na mój totalny brak sił w rękach (choć pewnie wyrobię się przy Kornelii) i konieczność przetaszczenia wózka przez jedno piętro bloku po schodach, a chciałabym w wózku też wozić zakupy czasami.. wyznaczyłam górną granicę wagi całego wózka na 11kg i właściwie samo to pozwoliło mi na gruby przesiew

i dziś byłam w sklepie i wygląda na to, że wygrywa Camarelo Carera Producent wózków dziecięcych - Wózki spacerowe, Foteliki samochodowe, Wózki dziecięce :: Strona główna - Najlepsze produkty dla twojego dziecka. (decyzja między Sevillą, a Carerą była trudna, ale zadecydował wygodniejszy moim zdaniem hamulec w Carera).. w trakcie zbierania wywiadu po znajomych okazało się, że w rodzinie znajomych jest Camarelo Qsport i są bardzo zadowoleni, więc mam nadzieję, że na dłuższą metę będzie ok.. tylko trochę właśnie boję się w tym wózku trudnego dostępu do kosza na zakupy i kliki do wpinania gondoli są dość ciężkie do przyciśnięcia, ale mam nadzieję, że jakoś to ogarnę z czasem
zamawiać będziemy dopiero w maju, ale raczej decyzja się już nie zmieni.. jak tylko będziemy go mieć na stanie to wrzucę foty
 
Kaliiia moja siostra jak kupowała wózek dla pierworodnego to się śmiała że łatwiej było wybrać nowe auto (kupowała rok wcześniej) niż wózek dla dziecka, ale dzięki trafnemu wyborowi wózek już 4 dzieci wywoził i mógłby więcej, tylko że ja będę miała dziewczynkę a wózek jest czarny z błękitem.
Mamagata wózek śliczny, gratuluje podjętej decyzji i zakupu, bo wbrew pozorom nie jest to takie łatwe, zwłaszcza jak się poluje na wózek używany, konkretnego modelu, a i kolor nie jest obojętny.
 
reklama
Smile heh :D obyśmy były zadowolone z wyboru :) my też mieliśmy pokusę z mężem, żeby brać od razu, ale nie mamy strychu i stwierdziliśmy, że lepiej cieszyć się jeszcze niezawalonym przedpokojem przez te kilka miesięcy ;)
inzagata zgadzam się z siostrą w 100% - człowiek przechodzi przez kilka załamań nerwowych zanim się w ogóle odnajdzie w temacie, a potem jeszcze się modli, żeby wybór okazał się słuszny :D ja to w ogóle czuję się, jak kurczak nieopierzony - cały rytuał wychodzenia z domu z dzieckiem jawi mi się póki co niczym mission impossible
 
Do góry