reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

Mi się bardzo bugaboo podoba ale niestety nie jest na mój kręgosłup, po prostu za niski jest dla mnie a bóle pleców to ja mam i bez schylania się.
Dlatego patrzę tylko na wysokie wózki i niestety Bebetto Luca odpadl bo jest dosłownie na styk dla mnie.

Zainteresowalam się wózkami Camarelo, muszę tylko na żywo przetestować. Może coś slyszalyscie o tych wózkach?
 
reklama
Bugaboo są extra:D też nad nim myślałam on w ogóle kojarzy mi się z tym co ja chce jane muum.

Smile camarelo się chwali u mnie bardzo, dużo osób nim jeździ tak jak bebetto.
 
My chyba zdecydujemy sie na britax affinity, z romera. Ciężko dostepny ale widzialak go na zywo i podobal mi sie. Jest maly i lekki i sklada sie do malych rozmiarow. Ciężko tylko z opiniami na jego temat, bo chyba malo mam go ma. Ale zaryzykuje;)
 
Widze ze bardzo ruszylo odnosnie wózków i bardzo dobrze :))

Mamma mila ja też jestem własnie baaardzo "napalona" na ten wózek bebetto, już tyle razy go ogladalam ze nie widze narazie zadnego konkurenta :))
Siedzisko rzeczywiscie warto doplacic i jeszcze nad nim sie zastanawiamy zeby tez pasował do tego wózka na wpięcia - zobacze na ten o którym pisalas i mam nadzieje ze sie jakis dobry wybierze :)
 
Ja mam taką spacerówkę: Wózek Chicco Lite Way Spacerowy - Ceneo.pl i jest rewelacyjna. Użytkujemy odkąd Olga skończyła 7 miesięcy więc prawie 1,5 roku i nic się nie dzieje. Ponad 10 razy latała samolotem, zjeżdżała kilkaset razy z 1 pietra po schodach (nie ma windy w bloku) i wszystko gra i buczy. Polecam, jest lekka, szybko się składa. Ale to dopiero właśnie jak dziecko już siedzi
 
Archea - do tego wózka pasują foteliki maxi cosi (citi, cabrio fix i pebble właśnie) tylko trzeba dokupić adaptery (ok.50zł). Z tego co pamiętam to pasował jeszcze fotelik ferrari i jeszcze jakiś - musiałabyś kuknąć na stronę bebetto ;*
 
Mamma mila dzięki :) własnie się próbujemy zorientować który by tu wybrać, a adaptery tak jak mowisz cos okolo 50 zl to trzeba bedzie rzeczywiscie dokupic :)
Już się człowiek doczekać nie może tego zakupu :-) a masz jakis konkretny kolorek wybrany :)?
 
Archea - my jeszcze nad kolorem debatujemy, ale na 100% chcemy na białym stelażu - od razu przyjemniej taka maszyna wygląda :) Kobietka na osiedlu taki ma, no i obracam się za nią, jak za jakimś przystojniakiem :p
Wybieramy między dwoma kolorami W2 a W10- zobaczymy na żywo i zdecydujemy. A Ty już się na jakiś kolor zdecydowałaś? ;)
 
A ja miałam nie kupować wózka, ale chyba jednak się złamie i kupie, wózek po chłopakach jest już dość sfatygowany, jeździło by w nim 5 dziecko, a poza tym jest błękitno-czarny, a to będzie pierwsza dziewczynka w rodzinie, wolałabym żeby jeździła w karocy nie kojarzącej się od razu z chłopcem, bo sytuacji nie uratowałby nawet różowy kocyk, no i do tego zakochałam się w Maxi-Cosi Mura, i chyba zdecyduję się na używany.
 
reklama
karina88 a gdzie widziałaś britaxa affinity? ja chciałabym go na żywo zobaczyć, czy gondola jest faktycznie tak nisko?? a może ktoś ma fotkę jak stoi obok gondoli.
 
Do góry