reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek !!!!

Sylwia, Bartek niegrzeczny ale kazalam mu słuchać mamy i czekać conajmniej do Nowego Roku ;) Mój gin mówi, że się zawzięłam i jeszcze przenoszę tę ciążę ;) ;D ;D Zobaczymy :) A jak Ty się trzymasz?

Jaszczurka, a jaki masz kolorek wózka? Wózeczek fajny :)
 
reklama
U nas dobrze, jak zwykle. Jutro idziemy się skontrolować. Mały pcha się jak szalony. Siedzieć nie można dłużej niż 15-20min. Ale co tam, tyle wytrzymałam, to jeszcze trochę dam radę.
Pozdrowionka
 
Sylwia, teraz to już z gorki :) Ja trzymam się myśli, że jakby się coś działo to maluszek jest już duży, bezpieczny i poradzi sobie i chyba dlatego jeszcze jesteśmy 2w1- wyspokojniałam to i skurcze rzadsze :) Pozdrawiam!!
 
Dwufunkcyjny,że nie tylko głęboki, ale że można z niego właśnie spacerówkę zrobić. Ale widzę, że można :) My jeszcze nie wiemy jaki wózek, musimy dostać kasę za urodzenie dzidzi, żeby kupić wózek :( ale jakoś to będzie!
 
Izabelka, będzie jakoś, miejmy nadzieję, że becikowe dojdzie do skutku. A mój wózek chyba w takim razie też jest dwufunkcyjny, bo jest i głęboki, a po zdjęciu gondolki i przełożeniu budki + dołączeniu odpowiedniego pokrowca i rączki jest spacerowka, co widać na zdjęciach, które wkleiłam wcześniej. Buziaki!!!
 
Jestem nowa ale bardz duzo i fajnych no i oraz ważnych rzeczy moge sie u Was dowiedzieć. Co do wózka to mam bardzo ciezką gądole byłam zmuszona wozić w tym wózku dziecko poniewarz moja córcia urodziła się w styczniu, ale ja zdecydowałam że jak tylko mała bedzie sama siedziała to kupujemy spacerówke która obowiązkowo musi mieć przekładana raczke, pasy bezpieczeństwa i oparcie tzrzy stropniowe. Mysle że to wszystko chyba że ktoś jeszcze mi podpowie co powinien mieć dobry i bezpieczny wózek. No i oczywiscie nie może być ciężki bo jestem dość drobna osobą i tak do 10 kg lub nawet lrzejszy.
pozdrawiam :D
 

Załączniki

  • Zdjęcie(46).jpg
    Zdjęcie(46).jpg
    97 KB · Wyświetleń: 159
reklama
palina, ja też szukam takiego wózka:) Mam chicco 6wd tech, z którego jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że Bartoszek pojeździ w nim 3 lata, bo teraz jest wersja z gondolą a potem solidna spacerówka. Problem tylko w tym, że dla mnie choć jest stosunkowo lekkim wózkiem (niecałe 11 kg) to i tak jest za ciężki: mieszkam na 4 piętrze bez windy a jestm po dwóch operacjach kręgosłupa- sama nie mam szans go znieść. Tak więc na wspólne wyjścia mały pozostanie w chicco a jak sama z nim będę wychodzić to będzie w spacerówce, rozglądam się już za nimi i są takie, które ważą nawet tylko 5-6kg!! :) i to solidne i mocne. Dla mnie ważne jeszcze, żeby spacerówka miała pałąk (wiele nie ma), żeby mały mi się nie zsunął z wózka- wiem, że mimo pasów niektórym maluszkom udaje się tak robić.
Pozdrawiam!!!
 
reklama
Do góry