reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

reklama
Dziewczyny czy mozecie mi doradzic. Mala idzie od listopada do przedszkola. Jak to jest przyjete u nas dzieci spia we wozkach caly rok, niezaleznie od pogody. I tutaj nie wiem jaki wozek kupic.
Obecnie mamy Mutsy urban rider i ten wozek jast za maly jak na lezakowanie. Kupilam fajny welniany spiworek, ale ledwo mi sie on tam zmiescil. Jak jeszcze mam tam mala wsadzic cieplo ubrana, to biedulka bedzie miala ciasno.
Myslalm kupic wozek jakis do ok 500zl, nie musi byc jakis piekny, i nowy, bo on bedzie tylko stal w przedszkolu. Wazne zeby byl dobrze zabudowany, mial duza budke chroniaca od wiatru i zeby bylo w nim duzo miejsca do spania, pozycje lezaca to juz na pewno musi miec.
Jak znacie jakies sprawdzone modele to prosilabym was bardzo o namiary.
 
Dzieki dziewczyny, a powiedzcie mi czy ta budka wystarczajaco chroni przed wiatrem? Tak troche mala mi sie wydaje, ale moze sie myle? Jak macie jakies fotki na lezaco i nie jest to dla was klopot to bardzo bym prosila o wklejenie zdjec. A ten "materacyk" to jest jakos osobno zaczepiany do siedziska? I czy podnozek tez sie podnosi, czy nozki beda zwisac? Sorki za tyle pytan, ale jak bym sie zdecydowala go kupic to nie mam mozliwoci obejrzenia osobiscie.
 
podnóżek się podnosi, wkladka -materacyk jest zakładana na rzepy, a budka wydaje mi sie raczej spora

tylko takie fotki mam, jak chcesz to moge jutro cos na pusto pstryknąć
 

Załączniki

  • DSC00655.jpg
    DSC00655.jpg
    43,2 KB · Wyświetleń: 24
  • IMGP0415.jpg
    IMGP0415.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC00654.jpg
    DSC00654.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 26
podnóżek się podnosi, wkladka -materacyk jest zakładana na rzepy, a budka wydaje mi sie raczej spora

tylko takie fotki mam, jak chcesz to moge jutro cos na pusto pstryknąć

Kochana a napisz mi proszę jak prowadzi się ten wózek? Czy jest zwrotny, czy nie skrzypi? Bo myślę o takim właśnie, bo teraz sprzedaję nasz głęboko-spacerowy i za tą kasę + dołożę chciałam kupić taki jak Twój, nawet ten kolor jest super, jeszcze podoba mi się z czerwonym środkiem.
 
prowadzi się super, leciutko, bardzo zwrotny, tylko terkocze na chodniku nieco i ma wysoka rączkę - mi przy 164cm tak średnio wygodnie, mogłaby byc niższa
 
w sumie to co drugi terkocze na naszych "równych" chodnikach, no i to pewnie dlatego, że koła są z pianki i słabiej amortyzują. Wózek ten jest bardzo ładny i podoba mi się od dłuższego czasu, moja koleżanka ma i też chwali, ale jej dziecku się nie podoba, tzn. jej synuś woli na spacerku patrzeć na nią, a tym wózku rączka nie jest przekładana więc kupiła Quinny na allegro i w tym mu super.
Tak więc jak tylko sprzedam ten co mam to kupuję taki jak masz Ty :-)
dziękuję za odpowiedź i uciekam, bo lecę na pysk dziś.
papa:*

AAAAAAAAAAAAA! co do wysokości rączki, to ja mam 166, ale lubię wysokie obcasy to będzie git :-) no i mąż się ucieszy, bo on ma 190 ;-)
 
reklama
Do góry