reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

no w sumie z gondolą waży 14-15 kg. Ja stelaż w samochodzie będę zostawiać a gondolkę z dzieckiem do domu zabierać :)))))
Dam radę! Ta amortyzacja na pasach mnie przekonała. Zresztą zobaczymy jak to będzie :))))

ja tez jestem za Jedo :-) ogladajac inne wozki wozki Jedo wydaja mi sie najlepsze jesli chcemy nimi jezdzic po nierownym terenie. Naczytalam sie co prawda ze spacerowka jest waska, ale wg mnie ma standardowy rozmiar, a wszystko zalezy od wielkosci naszych pociech :-D zreszta potem i tak najczesciej kupuje sie tania, skladana, lekka spacerowke aby nie meczyc sie z tym 15kg wozkiem ;-)
 
reklama
My też postanowiliśmy kupić Mutsy 4rider,ale na pompowanych kołach,pomimo tego że z piankowymi kołami jest lżejszy.Dużo słyszałam na temat wózka Mutsy,moja kuzynka również kupiła Mutsy ale urban ,jest bardzo zadowolona.Wózeczek łatwo się składa,ma skrętne koła-4 pompowane,no i łatwość wpięcia gondolki i siedzonka w stelaz również zachęca,cena trochę wysoka,ale myslę ze warto :) a jeżeli chodzi o fotelik to również stawiam na maxi cosi-tak jak pisalyście wczesniej jest dużo lżejszy niż oryginalne Mutsy :)
 
Justynka ja własnie wybierałam między Jedo Bartatina a X-Landerem XA :-)
Jedo ma fajniejsze kolorki i chyba to zawieszenie na pasach jest dobre, ale jednak zdecydowałam się na X-Landera.
 
Cieszę się, że nie tylko ja zdecydowałam sie na Mutsy, mój Urban Rider właśnie dziś rano do mnie dotarł , jest prosty w obsludze i ma fajną nieskomplikowaną konstrukcję - jestem mega zadowolona:-). A fotelik zdecydowanie maxi cosi cabrio fix bo zalezy nam na zamontowaniu stalej bazy w samochodzie a narazie niewiele fotelikow poza maxi cosi ma tą możliwość no i można go wpiąc do stelaża Mutsy
 
A to nasz nabytek
 

Załączniki

  • IMG_0094.jpg
    IMG_0094.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 73
Sylaba fajny ten wózio! my chyba kupimy we wrześniu i na 80 % matrixa NOWY Matrix na pompowanych kołach +Fotelik GRATIS (709955903) - Aukcje internetowe Allegro czekam tylko aż gość odpisze mi na moje pytanie w sprawie ewentualnych reklamacji, bo oni mają swoją siedzibę 100 km od Łodzi, w Łodzi nigdzie w żadnym sklepie tych wózków nie widziałam :( , więc zapytałam gościa co w przypadku reklamacji? oczywiście mam nadzieję, ze nie będzie to potrzebne, ale jednak trzeba i taką ewentualność wziąć pod uwagę!
mamy problem z kolorem :) mi się podoba niebieski+granat, a mężowi kremowy+bordo :)
no niestety jesteśmy ograniczeni cenowo :( nie stać nas na droższy wózek, chyba, że dziadki coś dorzucą :) ale póki co żadne tego nie zaproponowały, więc wolę liczyć na siebie :) a nie czekać , bo znając moich rodziców, to na bank coś dołożą, ale mama jest bardzo przesądna i nie chce kupować nic do porodu! jakby wiedziała ile mam już nakupione, to by osiwiała ;) a ja chcę wózek łącznie z fotelikiem. i o ile wózek jakos od razu po wyjściu ze szpitala nie będzie mi potrzebny, tak fotelik i owszem, więc chcę kupić wcześniej :)
 
Justynka ja własnie wybierałam między Jedo Bartatina a X-Landerem XA :-)
Jedo ma fajniejsze kolorki i chyba to zawieszenie na pasach jest dobre, ale jednak zdecydowałam się na X-Landera.
mnie też x-landery sie podobają :)))) ale te pasy mnie przekonały :)))
teraz szukam jakiejś dobrej używki :)))) a na wiosnę planuję kupić Peg Perego Pliko3
 
Sylaba a powiedz mi jaki to jest kolor?Jest śliczny.Bo zauwazyłam,ze na oficjalnej stronie Mutsy( nie wiem czy wchodzilas) kolory wózków wydają sie inne niż np. na allegro czy innych stronach internetowych.


Pauluśka - kolor nazywa się Lake Green (wersja tapicerki Cargo), na oficjalną stronę nie wchodziłam ale wózek w tej wersji jest w tym sklepie :
Mutsy UrbanRider 2007 podwozie+gondola - 1679.00 zł

Nasz został sprowadzony bezpośrednio z Holandii bo tam sa one znacznie tańsze niz w polskich sklepach tylko z gwarancja może byc problem, ale liczę, że nic złego z wózkiem sie nie stanie
 
reklama
Cleo czyli w sumie wózki na pompowanych kołach podobnie ważą :sorry2: no ale coś za coś :)

luandzia1 jeśli chodzi o fotelik to również jestem zdecydowana na maxi cosi cabrio fix bo sprzedawca w sklepie tak jak Ty odradzał mi fotelik mutsy własnie ze względu na wagę. A co do 4 ridera - nie wiem może to ja wymyslam, ale czy ta blokada skrętu kół umiejscowiona przy przednich kołach Tobie nie przeszkadza? Pytam bo porównywałam w sklepie urban i 4 ridera i denerwowalo mnie to w 4 riderze że aby zablokowac i odblokowac koła trzeba sie schylac za kazdym razem, a w urbanie wystarczy jeden ruch nogi bez schylania bo ta blokada jest zaraz przy hamulcu, nie wiem co o tym sądzisz? :sorry2:

dziubasek z tym zostawianiem stelażu w samochodzie to też dobry pomysł :)

Pauluśka ja też myslę że warto zainwestowac w Mutsy :tak: Niektórym Dziewczynom się nie podoba wygląd, ale mi tak, a poza tym na pierwszym miejscu stawiam funkcjonalność, a dopiero na drugim kolorystykę :-) a co do kolorów to samo zauważyłam że na stronie mutsy są inne niz np. na allegro :sorry2:

Sylaba no własnie mało wczesniej pisalo się o wózkach Mutsy na tym wątku :) królują inne marki :) bardzo ładny kolorek wybrałaś, ja też chce Urban Ridera, tylko myślę o zakupie samego stelaża i gondoli na razie, a potem jakiejś lekkiej spacerówki innej firmy :-)
 
Do góry