reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

to jak będziesz coś wiedziała to napisz :)) ja będę kupować bez fotelika samochodowego bo mam już maxi - cosi . Mój M. chce się nad nim zastanowić bo jest niedrogi a ja i tak pewnie za jakiś czas będę chciała zwykłą spacerówkę więc nie ma sensu przepłacać :)) Tym bardziej że nie planujemy w najbliższym czasie drugiego dzieciaczka :)) może za pare lat :))
to dokładnie jak ja :-) też na wiosnę -lato będę chciała lekką spacerówkę, drugiej dzidzi nie planujemy póki co, o ile w ogóle!
jak mi odpiszą (o ile to zrobią) to dam znać :-)
 
reklama
niunias za wiele to mi nie odpowiedzieli jeżeli chodzi o gwarancję. tylko, że trzeba się z nimi skontaktować telefonicznie i że jeżeli coś poważnego to trwa do 21 dni roboczych, a jak drobna usterka to 2-3 dni!
Wydaje mi się, że skoro dają gwarancję , to wtedy wszelkie koszty (np. wysłanie im tego wózka) ponosza oni! nie wyobrażam sobie inaczej, ale może ja naiwna jestem ;-)
 
to jak będziesz coś wiedziała to napisz :)) ja będę kupować bez fotelika samochodowego bo mam już maxi - cosi . Mój M. chce się nad nim zastanowić bo jest niedrogi a ja i tak pewnie za jakiś czas będę chciała zwykłą spacerówkę więc nie ma sensu przepłacać :)) Tym bardziej że nie planujemy w najbliższym czasie drugiego dzieciaczka :)) może za pare lat :))
kochana ale ty weź poprawkę na życie i na to, że tutaj duża część z nas planowała dzidziusia za jakiś czas.. np ja: za 2 lata:tak:
 
kochana ale ty weź poprawkę na życie i na to, że tutaj duża część z nas planowała dzidziusia za jakiś czas.. np ja: za 2 lata:tak:
my zdecydowaliśmy się świadomie i konkretnie kochaliśmy się w dni płodne, jadłam folik i wszystkie badania :)) my nie możemy pozwolić sobie na drugie dziecko w najbliższym czasie ze względu na sytuację finansową i mieszkalną więc już pierwsze dziecko będzie dużym wyzwaniem (1400zł pensji męża na utrzymanie rodziny) więc po porodzie wróce pewnie do tabl antykoncepcyjnych. Chyba że uda mi się znaleźć pracę to wtedy pomyślimy o dzidzi wcześniej :))
 
niunias my podobnie jak Wy szybko nie zdecydujemy sie na drugiedziecko bardziej jednak ze wzgledów mieszkaniowych choc i finanse tez sa wazne, poniewaz mieszkamy na 2 pokojach z moja 84 letnią babcia która jest pod moja opieką-tzn robi wszystko przy sobie i jest sprawna no ale ktos musi z nia mieszkac, wiec jeden pokój dla 3 to juz nie bedzie duzo a co dopiero 4....
 
niunias za wiele to mi nie odpowiedzieli jeżeli chodzi o gwarancję. tylko, że trzeba się z nimi skontaktować telefonicznie i że jeżeli coś poważnego to trwa do 21 dni roboczych, a jak drobna usterka to 2-3 dni!
Wydaje mi się, że skoro dają gwarancję , to wtedy wszelkie koszty (np. wysłanie im tego wózka) ponosza oni! nie wyobrażam sobie inaczej, ale może ja naiwna jestem ;-)
w sumie niewiele pomogli :)) a będziesz zamawiała?? bo ja dopiero planuje zakup wózka w grudniu, bo fotelik mam to będę miała dzidziusia w czym odebrać ze szpitala a na początku i tak z dzidzią nie będę wychodziła, tym bardziej że wszystko wskazuje na to że dzidzia urodzi się w grudniu dopiero :))
 
niunias za wiele to mi nie odpowiedzieli jeżeli chodzi o gwarancję. tylko, że trzeba się z nimi skontaktować telefonicznie i że jeżeli coś poważnego to trwa do 21 dni roboczych, a jak drobna usterka to 2-3 dni!
Wydaje mi się, że skoro dają gwarancję , to wtedy wszelkie koszty (np. wysłanie im tego wózka) ponosza oni! nie wyobrażam sobie inaczej, ale może ja naiwna jestem ;-)
Gawit - nie łudź sie ze jakikolwiek sklep wysyłkowy zapłaci za przesyłke w razie wysyłki na gwarancji. Raczej sie na to nie zgodza, jesli cos sie dzieje, to na własny koszt musisz wysłac. Jesli to zakup z allegro, to poczytaj strone "o mnie" co pisza na ten temat, bo powinna byc informacja.
 
Gawit - nie łudź sie ze jakikolwiek sklep wysyłkowy zapłaci za przesyłke w razie wysyłki na gwarancji. Raczej sie na to nie zgodza, jesli cos sie dzieje, to na własny koszt musisz wysłac. Jesli to zakup z allegro, to poczytaj strone "o mnie" co pisza na ten temat, bo powinna byc informacja.
no mojej koleżance zapłacili! kupowała na allegro od sprzedawcy o nicku mulan_pl czy jakoś tak.
znaczy przyjechał kurier zabrał od niej wózek za darmo i za 3 dni odwiózł

niunias nie wiem czy będę zamawiała. jeszcze się rozejrzę po sklepach wózkowych w Łodzi. może znajdę coś podobnego za podobną cenę :-) bo nie ukrywam, że wolałabym kupić tu na miejscu i nie mieć problemu z ewentualną reklamacją :-)
 
Ostatnia edycja:
a mam do Was pytanko, czy któraś miała okazję testować lub posiada wózek Nestor Quenne? Jestem na niego prawie zdecydowana, ale wolałabym usłyszeć kilka słów od Was.
 
reklama
a mam do Was pytanko, czy któraś miała okazję testować lub posiada wózek Nestor Quenne? Jestem na niego prawie zdecydowana, ale wolałabym usłyszeć kilka słów od Was.
niestety ja nawet nie słyszałam o takim wózku!

A my chyba jednak zdecydujemy się na tako jumper x! czekam teraz tylko na to aż kolor jaki mi się podoba będzie w sklepie!podobno ma być na początku września, ale ja i tak chciałabym go zamówić gdzieś dopiero w październiku, więc pewnie damy zaliczkę, żeby nam nikt wózka z tym kolorem nie sprzątnąl, bo to żadki kolor w jumperach (turkusowy) i wózek będzie czekał sobie na nas w sklepie :-)
 
Do góry