reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

A ja dzisiaj mam kolejną wyprawę badawczo-wózkową:-) Tym razem na celowniku jest Mutsy UrbanRider. Mam nadzieję, że w końcu coś mi z tego wyjdzie, bo już na prawdę nie mam siły zastanawiać się nad tymi wózkami(już mi się śnią po nocach od 3dni...).
I mam gdzieś opinie mojego lubego, że za wcześnie i że wszystko muszę już i teraz(bo on stwierdził, że na 2tyg przed porodem się kupi...). Tak jak to powiedziała moja kuzynka "to ty będziesz tym wózkiem jeździć do lekarza, na zakupy, do urzędów, na spacery itd. itp. - więc on niech siedzi cicho":sorry::-)
 
reklama
A ja dzisiaj mam kolejną wyprawę badawczo-wózkową:-) Tym razem na celowniku jest Mutsy UrbanRider. Mam nadzieję, że w końcu coś mi z tego wyjdzie, bo już na prawdę nie mam siły zastanawiać się nad tymi wózkami(już mi się śnią po nocach od 3dni...).
I mam gdzieś opinie mojego lubego, że za wcześnie i że wszystko muszę już i teraz(bo on stwierdził, że na 2tyg przed porodem się kupi...). Tak jak to powiedziała moja kuzynka "to ty będziesz tym wózkiem jeździć do lekarza, na zakupy, do urzędów, na spacery itd. itp. - więc on niech siedzi cicho":sorry::-)

lepiej wczesniej wybrac wszytsko i pozniej jak juz nie bedziesz miala sily lazic po sklepach poinformujesz meza co ma kupic i z glowy lepiej tak niz sam ma jezdzic i wybierac hehehe ja bylam w hurtowni to widzialam takiego tatusia szkoda mi bylo bo nie wiedzial jakie lozeczko wziasc zeby zona nie byla zla :)
 
(...) on mi może sprowadzić Jumpera, ale osobiście to go nie poleca, bo jest za wysoki. Ja nie wiem skąd ci sprzedawcy się biorą - przecież każdy wózek ma regulowaną rączkę, a jak wózek sam w sobie jest wyższy to nawet lepiej, bo nie trzeba się do niego mocno pochylać. (...)
Zgadzam sie z Toba:tak:-jesli wozek jest wysoki to naprawde bardzo dobra sprawa w przypadku gondoli. Moj Roan taki jest i nie musze sie do malenstwa bardzo schylac-a to odciaza plecki:-). Najlepsze wyjscie jesli rodzice sa wysocy:tak:
a zauważcie czy jak np sprzedawca wam odradza wozek i proponuje inny czy ceny bardzo odbiegają od siebie ? bardzo czesto jest ze maja oni prowizje od sprzedaży
i pewnie nie jeden wcisnie byle co za wyzsza kase nawet jak jest gorszy bo co to jego obchodzi nie on bedzie nim jezdzil i prowadzil.... najlepsze opinie sa matek ktore maja wozki bo powiedza jak jest w praktyce bo watpie ze pan sprzedawca bral kazdy wozek i naladowal tam "kamieni" i testowal :)

dlatego uwazam ze jak jakis wozek nam sie podoba najlepiej poczytac opinie innych mam badz znajomych co maja takie wozki :) ja mialam gorzej bo malo opini jest na temat mojego wozka no ale mam nadzieje ze wrazie czego bede mogla spokojnie opinie dawac innym mamom pozniej :)
Z tym sie rowniez zgadzam:tak:. Na 100% maja prowizje a sami wozkow nie testuja. Wciskaja to co im sie oplaca:tak::szok::szok::szok: a ich nie obchodzi jak pozniej wozek sie sprawuje.

lepiej wczesniej wybrac wszytsko i pozniej jak juz nie bedziesz miala sily lazic po sklepach poinformujesz meza co ma kupic i z glowy lepiej tak niz sam ma jezdzic i wybierac hehehe ja bylam w hurtowni to widzialam takiego tatusia szkoda mi bylo bo nie wiedzial jakie lozeczko wziasc zeby zona nie byla zla :)
Prawda:tak:. Potem takiemu tatusiowi wszystko wcisna-potrzebne, niepotrzebne, ldane, nieladne itd. Na pewno najdrozsze;-). Najlepiej razem kupic, a jak nie to zrobic konkretna liste-nazwa, model, kolor i cena okolo-latwiej bedzie jemu sobie przypomniec co to mialo byc;-)
 
Ja też już bym chciała mieć wózek w domu:tak: mama moja i tato funduje wózek dla małego:tak: więc jeden wydatek mam mniej:tak: ale nie szleję z ceną, bo upatrzyłam sobie Coneco Toledo granatowe i już zdania nie zmienię, nawet powiedziałam jej, że może w nie długim czasie go kupić a dać nam w listopadzie:tak: he, bo doczekać się nie mogę, a z resztą są wyprzedaże tego modelu, na allegro można go kupić za nie całe 700 zł:-)
W przyszłym miesiącu kupię parę ciuszków dla dziecka, a we wrześniu pościel, ta mi się podoba: 10ele.pościel HAFTY z moskitierą 100x135 MILPOL (693438288) - Aukcje internetowe Allegro Chcę ją w kolorze niebieskim z misiem:tak:
 
Witam na tym watku,kurde po temacie wozkowy,ale przeczytalam go dzis caly i jestem w szoku,ze takie rzeczy sie u nas wyprawiaja:szok:Ale ja juz sie wypowiadac na ten temat niezamierzam.




jak ja na nie patrzyłam to były trochę droższe tako od babyactive a ja chciałam wózek 2w1 do 1000zł. No i w sklepie ten babyactiv jest po 1050zł a tako 1490 zł więc to dlatego :)) zawsze to troszkę mniej nawet jeśli tylko o 100zł to już coś :)) A tak to w sumie nie różnią się niczym poza tym ze Twój tako ma większe przednie koła :))
Wieksze bo pompowane,a z tego co pisala Kasiula to jet ma przednie plastikowe. Z tego co dobrze pamietam!!!

NOWY Matrix na pompowanych kołach +Fotelik GRATIS (689092059) - Aukcje internetowe Allegro
ja jestem zdecydowana na ten!bo:
1. jest tani,
2. ma rączkę przekładaną tyłem bądź przodem do kierunku jazdy,
3. ma w zestawie fotelik,
4. ma skrętne, pompowane koła,
5.duża gondola,
6. no i nie jest aż tak ciężki
tylko nie wiem jaki kolor :) raczej coś z niebieskim :)

Mnie osobiscie niebardzo sie on podoba,kwestia gustu

oooo tak.....:tak: i klamka zapadła.....:-D
już wiem jaki kolorek kupimy....
jak już będzie zamówiony... wstawię fotkę:-p
No kochana ciekawa jestem twojej decyzji kolorku:tak:

Dobrze wiedzieć, bo też zamierzam go kupić. Wczoraj w sklepie usłyszałam od sprzedawcy, że jak chcę to on mi może sprowadzić Jumpera, ale osobiście to go nie poleca, bo jest za wysoki. Ja nie wiem skąd ci sprzedawcy się biorą - przecież każdy wózek ma regulowaną rączkę, a jak wózek sam w sobie jest wyższy to nawet lepiej, bo nie trzeba się do niego mocno pochylać. Ka...M - wiesz coś może na temat kółek przednich w Jumperze? Podobno jest wersja z pompowanymi i większymi niż w standardzie, to prawda?

Jesli chodzi o tako jumper to maja piankowo,kalczukowe przednie kola sa kilogram lzejsze od jumpera x ten ma wieksze kola przednie i sa pompowane wszystkie cztery. Dokladnie to kopia slow z aukcji :

Sprzedajemy wózki na kołach pompowanych, łożyskowanych, przednie, obrotowe z możliwością zablokowania o wymiarach: 26cm, tylne 30cm.


Na innej naszej aukcji dostępny jest wózek Jumper w tej samej cenie, o kołach przednich średnicy 17cm (i masie niższej o 1kg).


Tu masz linka do TAKO JUMPER bez pompowanych przednich kol http://allegro.pl/item688166774_tako_jumper_gondola_spacerowka_fotelik_3w1_gratis.html
Tu TAKO JUMPER X z pompoiwanymi przednimi kolami http://allegro.pl/item695806570_nowosc_jumper_x_3w1tako_parasol_wys_0zl_od_prod.html

Jak dla mnie lepszy jumper x i chyba jednak przy nim zostane,podoba mi sie,widac,ze wygodny minus tez ma jak dla mnie ale kazdy jakis chocby maly minus ma to cena,to waga to cos ta.U mnie w tym tako minusem jest to,ze niema foli na miejscu nozek w spacerowce.Przynajmniej z tego co teraz widze przez kompa.Podoba mi sie bardzo maxi cosi mura 4 ale cena,no i spacerowka niezabardzo ze wzgledu ,ze aby polozyc dziecko kladzie sie calosc.Przegapilam ,bo bylo ogloszenie mura 4 gangola,fotelik ,spacerowka i stelaz za 300€ taki zestaw tu kosztuje okolo 800€A byla mysl,zeby go kupic potem sprzedac i kupic konkretna spacerowke.No ale bylo minelo........
 
Dzięki wielkie Kevinka! Już teraz wiem, że na 100% decydujemy się na Jumpera X :) z pompowanymi ofc. Wreszcie wybór wózeczka mamy z głowy.
 
ale ten tako to nie ma mozliwosci przekladania raczki... tylko mozliwosc wsadzania spacerowki przodem badz tyłem do kazdy...a np w czasie spaceru nie przełozysz samej raczki na druga strone jak np slonce swiecic bedzie bo o to ci chodzi chyba? tak to zrozumialam
nie nie! chodzi mi właśnie o wsadzenie spacerówki przodem bądź tyłem :-) a na słonko będzie parasolka :-) głownie chodzi mi o możliwość podglądania dziecka, bo mam 2,5 letniego bratanka i on czasem takie cyrki w wózku wyczynia, że włosy na głowie stają :-) dlatego chciałabym mieć to jakoś pod kontrolą :-)

Mirelka powiedz mi czy ten Matrix ma w budce jakąś siatkę, dziurkę, coś przez co można podejrzeć dzieciątko, bo na zdjęciu tego nie widzę :-(w wersji spacerowej oczywiście mnie interesuje :-)

Ka...M a tako na jaki kolorek się zdecydowaliście? bo ja chciałabym taki Tako JUMPER kolor UNIKAT - TURKUS + 3 Gratisy!! (697227390) - Aukcje internetowe Allegro (jeżeli zdecyduję się na 100 % na tako jumper X) , tyle, że sprzedawca nie ma ceny "kup teraz", ale myślę, że dogadałabym się z nim za pomocą e-mailów :-)
 
Mirelka jak miałabyś gdzie to byłabym wdzięczna za zważenie matrixa (obojętnie czy wersja głęboka czy spacerowa). w ogóle powiedz jak Ty go widzisz ? podnosiłaś go do góry? ciężki jest?
 
reklama
Do góry