reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Dziewczyny, wczoraj na zakupach widziałam ten wasz TAKO na żywo, w kolorze takim...brąz(któraś z was dawała zdjecia, chyba Kevinka) i rzeczywiście bardzo ładnie i fajnie się ten wózeczek prezentuje. Dzidzia jechała w spacerówce i wyglądała na bardzo zadowoloną, więc nie mogło jej być nie wygodnie :-)

A ja już postanowiłam i zdania nie zmienie, chociażby się waliło i paliło. Bo kilkugodzinnej analizie, debacie itd. itp. w gronie rodziny X-Lander kontra Bolder SD wygrał X-Lander z 2009 roku. A oto dlaczego:
- są dwie osobne budki do gondoli i spacerówki
- duże, pompowane, całkiem gładkie koła(nie będzie trzeba ich czyścić :sorry:)
- jest jakby "cieplejszy" w środku
- ma okienko w budce do podglądania malucha
- w spacerówce jest super opuszczany daszek, który może sięgać praktycznie do pałąka i dziecku nie straszny wiatr
- bardzo łatwo się nim manewruje
- przejedzie chyba po wszystkim
- do spacerówki jest super śpiwór na zimę, nie zwykłe okrycie na nóżki
A kolor czerwony(bo mały wybór;-)):
xa_gond_2009_d.jpg
 
reklama
Klaudia Ty masz tego buzza z jednym siedziskiem do 18mcy i jak chcesz to wieksze to musisz tylko dokupic ten materialowe siedzisko od 18mcy bez ramy...na ebayu widzialam sporo takich wiec sobie popatrz:-)

Dziekuje za pomoc Gosiu. Tak jak myslalam wlasnie. Musze tego mojego buzza dokladnie poogladac i zerknac jak to wyglada w praktyce, ale na ebayu widzialam rozne kolorki tych wiekszych wkladow, tylko nie ma limonkowych ale to chyba nie gra zadnej roli? wiec jakby byl niebieski czy inny kolor napewno nie bedzie sie gryzc z limonka.


Dziewczynki sliczne te wasze wozeczki. Zycze jak najszybszych decyzji choc wiekszosc z Was juz wie czego chce, no i oczywiscie udanych zakupow, a przedewszystkim mam nadzieje ze wszystkie wozeczki beda sie dobrze sprawowac i nie bedziemy miec z nimi zadnych problemow. :-)
 
Ka...M już doczytałam, że Wasze tako ma być błękitne :)
nom.... hiii
bedzie szaro błękitny i już się nie mogę doczekać przesyłki...
jutro już zamawiamy a ostatecznie w piątek... zobaczymy dokładnie....:tak:
więc w przyszłum tyg będę już mieć w domku...
ten turkusowy też śliczny i powiem Ci że pierwszy raz ten kolorek widzę...
pokażę go D może jemu się bardziej spodoba :-p bo u mnie to już bez różnicy z błękitów i turkusów tym bardziej że wózek ten sam....
Kurczę masz rację! nie zwróciłam na to uwagi, a nie uśmiecha mi się prać tego co najmniej raz w tygodniu :no:
a jeśli chodzi o ten biały podstawek to może można dokupić jakś specjalną folię... i tak jak Kasiiula mówi że ma wmontowaną... to jakoś sobie pzymocować...
skoro takie coś istnieje to może można dokupić oddzielnie....:tak:
 
ale fajowo macie, zamawiacie wózeczki:tak: ja grzecznie czekam, aż moja mama kupi;-). jak tylko Wam dojdą wrzućcie fotki na bb:tak:

tak... ja zamawiam ale kto powiedział że będę za niego płacić heheh:-p;-)
płacą rodzice z teściami na pół.... hehe a my tylko za przesyłkę do IE i za łóżeczko:tak:

Hihi, mi zaplacila za wozeczek babcia, jako prezent slubny :-) zreszta ona zawsze znajdzie sobie jakas okazje zeby wcisnac mi pieniadze, nawet na sile, a sama boroczka oszczedza na czym sie tylko da. Jak sie odmowi przyjecia pieniedzy to schowa w jakies z moich szafek albo torebek, tak zebym znalazla przypadkiem i niby sie nie skapla ze to od niej. :-) a nie raz biednym rodzinom wrzuca pieniadze w kopercie anonimowej zeby pomoc ale zeby nie czuli sie skrepowani ta sytuacja. Powinna zostac Świętą
 
Dziekuje za pomoc Gosiu. Tak jak myslalam wlasnie. Musze tego mojego buzza dokladnie poogladac i zerknac jak to wyglada w praktyce, ale na ebayu widzialam rozne kolorki tych wiekszych wkladow, tylko nie ma limonkowych ale to chyba nie gra zadnej roli? wiec jakby byl niebieski czy inny kolor napewno nie bedzie sie gryzc z limonka.

moze uda Ci sie kupic to siedzisko xl w kolorze capri bo ta gabke sie sciaga co masz teraz jako siedzisko...
 
a jeśli chodzi o ten biały podstawek to może można dokupić jakś specjalną folię... i tak jak Kasiiula mówi że ma wmontowaną... to jakoś sobie pzymocować...
skoro takie coś istnieje to może można dokupić oddzielnie....:tak:
no właśnie o czymś takim pomyslałam, bo jednak ten kolorek tako bardzo mi się podoba! najbardziej ze wszystkich jakie oglądałam, ale my oczywiście dalej nie zdecydowani na to jaki wózek kupić ;-)
 
dziewczyny moja koleżanka ma tako wózio i też martwiła się tym podnózkiem że będzie musiała go ciągle prać i dała go do laminacji firma jej to zalaminowała taką grubą folią i nic się z tym nie dzieje wygląd super tak jajby to było oryginalne zapłaciła 50 zł ja laminowałam tak córci w wóziu pałak bo był materiałowy a co za tym idzie wiecznie brudny i płaciłam 10 zł ale to już było 4 lata temu:tak:
więc jak dla mnie super rozwiązanie:tak:
 
reklama
a co to za wozek??


Tki mam wózek to zdjęcie było robione ponad dwa lata temu jak go kupiłam jak dla mnie super . Jest na paska ch i świetnie sie prowadzi kosztował coś ok 500 zł duża gondolka, przekładana rączka i co dla mnie bardzo ważne dobrze się go podbija pod krawężniki bardzo lekko moja kuzynka miała wózek nie pamiętam juz jaka firma ale nie miałam siły go podbić żeby podjechac pod krawężnik.potem kjupiłam lekką spacerówke bo niestety nie mamy windy ale ten wózio służył nam ponad rok:-). Zwykły tani a super ja byłam zadowolona
 

Załączniki

  • P1020199.jpg
    P1020199.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 46
Do góry