reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

No to dziewczynki wrocmy do tematu wozkow a nie klotni :)

Ja wozeczek zakupilam kilka tygodni temu na aukcji na allegro. Pokazywalam go juz na watku zakupy dla mamusi i dzieciaczkow. Wozeczek to Quinny Buzz z godnolka i spacerowka. Uzywany bo nie stac mnie na nowy, a pozatym podobaly mi sie kolorki ze starszych modeli ktorych niestety nie ma juz w sprzedazy. Uwazam go za najlepszy zakup jaki fo tej pory zrobilam oprocz lozeczka.
Szukalam zgrabnego i lekkiego wozeczka o radosnym kolorku i zakochalam sie w nim od poczatku.
Rozwazalam kupno innych wozeczkow typu Tako Jumper ale jakos zawsze wracalam do Quinny.
Slyszalam wiele pozytywnych i wiele negatywnych opini na jego temat, ale sama najpierw wyprobowalam go w kilku sklepach, jest prosty w obsludze, demontarzu i skladaniu i rozkladaniu :-) No i miesci sie do mojego malego Forda Ka co dla mnie jest jednym z wazniejszych funkcji :tak: ]
A jak Olivierek bedzie za duzy na niego to czy by jezdzil w tym czy w innym wozeczku i tak kupie kiedys zwykly wozeczek spacerowy.

Przykro mi czytac te wasze klotnie i zniecheca mnie to do wchodzenia na forum ale mam nadzieje ze bedzie tego coraz mniej a z czasem wogole :) Wkoncu my kobiety powinnysmy sie wspierac a nie oceniach innych tymbardziej ze oceniamy sie tylko po wypowiedziach na forum i czasami mozna inaczej zinterpetowac czyjac wypowiedz.
Uwazam ze wszystkie wozeczki sa piekne na swoj sposob a kazda ocenia je swoimi kategoriami i zadna nie jest gorsza czy glupsza od drugiej :tak:

A tak na koniec za wozeczek zaplacilam 1200zl z przesylka i jest w idealnym stanie, zadnych zadrapan, plam na materiale czy innych usterek.
 

Załączniki

  • 666433359.jpg
    666433359.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 60
  • 666433359_7.jpg
    666433359_7.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Źródła takie, jak rodzice dzieci, które jeżdżą Buzzach. A co, mało wiarygodne źródło? Szczególnie jak twierdzą to 4 różne osoby? Jak dzieciak ryczy i się wierci w Buzzie, a w innych spacerówkach zasypia, to jest spora szansa, że nie jest mu wygodnie. Chyba, że kolor razi jego zmysł estetyczny, lub nie odpowiadają mu resztki aury pozostawione na wózkach przez ludzi te wózki składające. Taka możliwośc też jest. Chcesz Buzza, kupuj sobie Buzza, wszystkim, jak sądzę, to wisi i powiewa...

LOL

gratuluje kultury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niektore mamuski chyba spcjalnie wchodza na to forum aby irytowac i denerwowac innych!!albo z zazdrosci hehe

Skoro wszystkim wisi i powiewa co kto kupi to po co jest ten watek??nie chcesz nie udzielaj sie a nie wchodzisz zeby kogos obrazic!!!
 
Ostatnia edycja:
klaudzia śliczne masz t kolorki wózeczka....:tak:
tak mi się strasznie pistacja podoba (oprócz błękitu:-p)
ale D mówi że rto taka rażówa i nie chce kupić...:-D tym bardziej że mam pistacjową piżamę i to własnie taką rażówę
to zostaje błękitny...


a co do kłótni powiedzcie czy byłoby dobrze gdybym założyła nowy wątek i po prerzucała te zaczepiste teksty tam... gdzie wszystkie kłótliwe by się tym interesowały??
 
Dziewczyny nie wiem czy któraś z Was zastanawiała się nad kupnem wózka quinny speedi, wózek ogólnie super, prowadzi się świetnie, ale uczulam wszystkich na spacerówke w tym cudzie za 2000zł! mianowicie jedyny minus to to, że spacerówka fabrycznie robiona jest w ten sposób, że nie ma regulacji wysokości oparcia co oznacza, że dziecko mające 7, 8 , 12 mies. musi w nim leżeć.
Magda a Ty masz speedi??bo mi sie tez on podoba!slyszlam ze nie mozna w spacrowce oparcia na pion zrobic ale mamuski jakis sposob na rzep czy cos wymyslily aby to oparcie bylo w pionie:-)
klaudzia śliczne masz t kolorki wózeczka....:tak:tak mi się strasznie pistacja podoba (oprócz błękitu:-p)
ale D mówi że rto taka rażówa i nie chce kupić...:-D tym bardziej że mam pistacjową piżamę i to własnie taką rażówę
to zostaje błękitny...


a co do kłótni powiedzcie czy byłoby dobrze gdybym założyła nowy wątek i po prerzucała te zaczepiste teksty tam... gdzie wszystkie kłótliwe by się tym interesowały??

a moze klotliwe byw ogole nie wchodzily na forum...:-):-):-):-)

Mi tez sie Klaudi buzz podoba:-)jak go przewiezliscie do Anglii??
 
reklama
Do góry