reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Jaki moderator taki wątek :-D Ka...m widzę, że strasznie przejęłaś się swoją nową rolą, i chwała Ci za to. Ale poczytaj sobie swoje wypowiedzi sprzed czasów "moderowania" :rofl2:
dobrze to ujęłaś.... "z przed" a teraz jest w trakcie...
i nie będę z Tobą dyskutować... bo postanowiłam po prostu ignorować Twoje uwagi....:-)
 
reklama
miska jeszcz\e niedawno była prośba o nie obrażanie decyzji innych osób...:tak:

Heh, ciekawe, że nagle Cię obrażanie innych zainteresowało. Jakoś liczne teksty o głupocie Cię nie raziły. Ciekawa wybiórczość.

Nie wydaje mi się żebym kogoś obrażała, raczej odpowiadam w tonie, w jakim zostało postawione pytanie.

Jak rozumiem wątek ma być tablicą ogłoszeń kto co kupuje? A to szkoda, bo mnie na przykład interesują opinie o Mutsy. W takim razie sorry, dziewczynę, która pisała wcześniej o Mutsy 4 Rider bardzo bym prosiła o odpowiedź na priva. Dzięki.
 
Heh, ciekawe, że nagle Cię obrażanie innych zainteresowało. Jakoś liczne teksty o głupocie Cię nie raziły. Ciekawa wybiórczość.

Nie wydaje mi się żebym kogoś obrażała, raczej odpowiadam w tonie, w jakim zostało postawione pytanie.

Jak rozumiem wątek ma być tablicą ogłoszeń kto co kupuje? A to szkoda, bo mnie na przykład interesują opinie o Mutsy. W takim razie sorry, dziewczynę, która pisała wcześniej o Mutsy 4 Rider bardzo bym prosiła o odpowiedź na priva. Dzięki.
poniżej odpowiedź na pierwszy akapit
dziewczyny widzę że guściki są różne... ale za dużo tu pada słowa "głupota"
dla jednych głupotą jest kolor, dla innych cena.... ale każdy kupuje co chce....
to forum jest po to żeby dyskutować a nie oceniać innych:sorry:

Chcesz Buzza, kupuj sobie Buzza, wszystkim, jak sądzę, to wisi i powiewa...

LOL
a w tym wypadku chodziło o ten tekst...
każdy ma się wypowiadać na temt wózków i opinie jaki dany wózek jest a nie co myślą wg Ciebie inni na temat kupna przez nią wózka
 
Dziewczynki błagam Was.. Za niedługo w tym wątku będzie 20 stron i wszystkie zapełnione kłótniami, zamiast tematu- WÓZEK :* Opamiętajcie że się :tak:
 
Miśka, schylże głowę, bo nie masz racji ! Po co na Ka...M nalatujecie też nie kumam. Mnie też przeszkadza, że ktoś innych od głupków wyzywa, a moderatorem nie jestem. Sądzę z resztą, że jest to raczej kwestia kultury...
A obrażanie innych nie jest normą społeczną przyjętą przez większość, więc może należałoby się raczej nad sobą zastanowić...:baffled:
 
I tak jeszcze raz czy dwa... Strasznie chętnie sugerujesz komuś głupotę. Wyluzuj trochę. Czyjś gust określać jako głupotę? To dopiero jest głupie.

zauwaz ze moja przedmówczyni na której odpowiedziałam to co mysle sama pierwsza stwierdzila ze głupota dla niej jest wydawać 2 tys. na wózek :) natomiast inna "mamuśka" ;-) stwierdzila co popieram ze głupota to jest wydawanie kasy na papierosy i inne używki a oszczedzaniu na dziecku :nerd:

(...) Chcesz Buzza, kupuj sobie Buzza, wszystkim, jak sądzę, to wisi i powiewa...

LOL

patrze ktos ma chyba gorsze dni



wogole zauwazylam i pewnie nei tylko ja ze ostatnio nasze rozmowy to koncza sie sprzeczkami o wszytsko :/ czas wyluzowac kazdy mowi swoje zdanie i ma do tego prawo bo to forum i mamy se pomagac i wogole a nie denerwowac sie bardziej o ;]

głupota jest ze sie kłócimy :-D
 
Ostatnia edycja:
Wracając więc do tematu wózków...
My juz w sumie mamy wybrany wózek: Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe...

Wiem, że Jumper X jest tańszy ale ten jest naprawde lepiej wykonany. O wiele bardziej mi się podoba a w sumie wyjdzie 200 zł różnicy więc myślę, że jakoś przeboleje...
jasne/... wszystko zależy od gustu... bo jak już wcześnbiej pisałyśmy....
każda z nas jak już sie na coś uprze to klamka zapadła :-p
no i każda ma swój gust...
podoba mi się ten wózeczek co wybrałaś bo jest podobny do mojego:-D
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy któraś z Was zastanawiała się nad kupnem wózka quinny speedi, wózek ogólnie super, prowadzi się świetnie, ale uczulam wszystkich na spacerówke w tym cudzie za 2000zł! mianowicie jedyny minus to to, że spacerówka fabrycznie robiona jest w ten sposób, że nie ma regulacji wysokości oparcia co oznacza, że dziecko mające 7, 8 , 12 mies. musi w nim leżeć.
 
Do góry