reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Ja nie miałam z wózkiem problemu. Wybrałam bebecara, potem poszukałam na allegro uzywanego zadbanego i kupilam.

Jakos dla mnie wazniejszy jest np detektor oddechu (bo ja duzo palilam przed ciaza i dlugo - rzucilam na dwa trzy miesiace przed) albo pobranie krwi...
 
reklama
Ja myślę o Mutsy 4Rider z lekkim stelażem.

Ale mam dylemat, po tym jak ostatnio w sklepie dwóch panów sprzedawców zjechało mnie za ten wybór - bo spacerówka niewygodna dla dziecka, bo nieoddychające materiały, bo słaba amortyzacja, "w dziecko trzeba zainwestować proszę pani, proponujemy Teutonię, owszem droższa, no ale cóz". Heh. Poczułam się jak potencjalna wyrodna matka, która wybiera shit za jedyne 3000 PLN.

No i nie wiem, jak ten 4Rider w terenie da radę, ale z wózków, którymi bawiłam się po sklepach ten wydaje się mieć najlepsze relacje: łatwość prowadzenia, lekkość, wyposażenie, wygląd.

Szukam na allegro używanego zestawu, na przykład u tego faceta, który sprzedaje chyba ekspozycyje wózki, niby używane, ale w sumie chyba w idealnym stanie i w dobrych cenach:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Albo kupię nowy stelaż i fotelik (taki rozkładany do poziomu) i resztę będę dokupywać w miarę potrzeb.

regulacja.jpg


Ja jestem bardzo zadowolona z tego wózka bardzo dobrze się prowadzi nie sprawia problemów nawet na najbardziej wyboistych drogach tylko jest dość ciężki więc jeżeli będzie musiała wynosić wózek po schodach to może być problem
Jeżeli chciałabyś o coś konkretnie zapytać to pisz
 
uważam że jak sam tytuł mówi "wózek wasz wybór" to jak chcesz różowy to kup spobie różowy a później jak chcesz oddać innym to oddaj....
kolorystycznie róż mi się nie podoba ale wózek z raf pola też miałam na mojej liście.... odpadł ze względu na kółka....
Szukam na allegro używanego zestawu, na przykład u tego faceta, który sprzedaje chyba ekspozycyje wózki, niby używane, ale w sumie chyba w idealnym stanie i w dobrych cenach:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Albo kupię nowy stelaż i fotelik (taki rozkładany do poziomu) i resztę będę dokupywać w miarę potrzeb.
jeśli chodzi o moją opinię... to jak za używane wózki... wysoko się cenią:sorry: bo ja za używany 2300 bym nie dała... co innego za nowy....:tak:

Wiesz, wymiary gondoli przeważnie podają z zewnątrz. Najlepiej iść i samemu zmierzyć centymetrem(ja tak zrobiłam:sorry:). I np. w Bolderze podają 86cm długości,ale tak na prawdę jest to jakieś 80cm od wewnątrz. Dlatego jeśli u ciebie podają dajmy na to 75cm, to musisz liczyć się z tym, że może z tego wyjść 70cm...
Ja już się nałaziłam tyle po sklepach i naczytałam opinii, i wszędzie mówią czy piszą to samo:najlepiej, żeby gondola miała wewnątrz przynajmniej te 75cm na długości i 40 na szerokości.
nie dam rady sama iść do sklepu i zmierzyć.. ponieważ ja mam możliwość obejrzenia wózka który mi sie podoba jedynie przez internet.... dopiero zobacę go jak dotrze do mnie do IE:sorry:

własnie ten wózek ja wybrałam i nie będę patrzyła na opinie innych....:-p bo już jestem na niego uparta....
zastanawiam się tylko dokładnie nad kolorem....:tak:wzięłabym pistacjowy ale D chce inny .. więc pomyślimy jszcze
 
Ja jestem bardzo zadowolona z tego wózka bardzo dobrze się prowadzi nie sprawia problemów nawet na najbardziej wyboistych drogach tylko jest dość ciężki więc jeżeli będzie musiała wynosić wózek po schodach to może być problem
Jeżeli chciałabyś o coś konkretnie zapytać to pisz

Czyli to prawda, że Mutsy zaniża wagi swoich wózków...? :szok:
Bo niby na stronie piszą, że stelaż light waży 8,6 kg, to wydaje się być przyzwoitą wagą. Chyba, że macie tę wersję z pompowanymi kółkami. Ona jest faktycznie ciężka. Byliście z tą limuzyną na plaży? ;-) A, no i jaki fotelik wybraliście?

jeśli chodzi o moją opinię... to jak za używane wózki... wysoko się cenią:sorry: bo ja za używany 2300 bym nie dała... co innego za nowy....:tak:

Mają zestawy ze wszystkimi duperelami, nówki kosztowałyby dwa razy więcej. Więc jak za coś, co w sklepie kosztuje 4500-5000 PLN chcą 2500 PLN, to jest to niezla cena.

dla mnie to glupota kupowac wozek...
... to dopiero czysta głupota

I tak jeszcze raz czy dwa... Strasznie chętnie sugerujesz komuś głupotę. Wyluzuj trochę. Czyjś gust określać jako głupotę? To dopiero jest głupie.


Też bardzo mi się te buzzy podobały... Spacerówka wygląda super. Ale słyszałam z kilku żródeł, że dzieciakom jest niewygodnie...
 
reklama
ka..m co do TAKO to mogę cię zapewnić że gondolka jest wystarczająca, byłam w sklepie i widziałam, bawiłam się bo miałam go kupić, więc nie musisz się długo zastanawiać :))
Ja nie kupuję go bo już zdecydowałam się na
http://www.jet.neostrada.pl/Jet Picasso/p4_picasso.jpg
czyli taki jak Kasiulla ale inny kolor :))
dzięki za wieści :tak: w sumie już napisałam że nie ma opcji że kupię inny:-p bo jużzdecydowaliśmy...
a czym się różni ten tako od waszej picassy??
tak z ciekaości pytam :tak:
 
Do góry