reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Dziewczyny, nie narzekajcie na córki.. Ja już widzę, jak mój syn znosi do domu jakieś oślizgłe potwory znalezione w krzakach, albo gryzonie.. Ale nie zdzierżę pająków na pewno. Będzie wojna, jak się z jakimś spotkam oko w oko;0:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Moj wujek mial takie zagrania. Znosil slimaki w kieszeniach, dzdzownice itd, raz nawet przyprowadzil szczeniaka i udalo mu sie go ukrywac pod kanapa w swoim pokoju przez cale 2 tygodnie :szok: A jak moja mama sie urodzila, to przyniosl czerwone mrowki w pudelku od zapalek i wpuscil je do jej lozeczka. Malutka byla cala w czerwone kropki :no:
 
reklama
DZIEWCZYNY CZY KTÓRAŚ BY MOGŁA WSTAWIĆ FOTKI GONDOLI RAZEM Z OSŁONĄ PP DESZCZOWĄ BO MI TA MOJA COŚ NIE PASUJE:(:(


poniżej zdjęcia, mam nadzieję, że pomogą:tak:. Nie wiem, czemu nie możecie nałożyć, ja nałożyłam od razu...ale twarda skubana jest, chyba niezniszczalna :eek:

u mnei w domu takie jak opisujecie są kobitki :szok: ja znosiłam ślimaki, któe się rozłaziły..a jak przygarnęłam psa, to trzeba było odpchlić caly dom, mieliśmy wszyscy pogryzione lydki, one jakoś na nas na szczęście zamieszkać nie chciały, tylko gryzły z doskoku.. :cool2: ale ukryć się psa dąło tylko przez 1 noc... a bratu jak się urodził puszczałam z magnetofonu na cały regulator nagrany wcześniej budzik :zawstydzona/y:
A moja córka boi się tylko pajaków. a dla much jest bezlitosna - łapie w locie i obrywa skrzydła - bo jak się nie oberwie, to nie można wzucić do kibelka, bo odfruwa...:eek:
 

Załączniki

  • IMG_3950.jpg
    IMG_3950.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 32
  • IMG_3951.jpg
    IMG_3951.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 37
  • IMG_3954.jpg
    IMG_3954.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 32
poniżej zdjęcia, mam nadzieję, że pomogą:tak:. Nie wiem, czemu nie możecie nałożyć, ja nałożyłam od razu...ale twarda skubana jest, chyba niezniszczalna :eek:

hmmmm to nie wiem czemu:wściekła/y: ale dzięki bardzo za fotki bo ja w sumie to nie wiedziałam od której strony się zabrać do jej nakładania:):):)
Uleńka_79 fany ten twój wozio:-):-):-):-) poskładany już??
 
reklama
Do góry