reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

reklama
no ja wciaz sie nie moge zdecydowac..... :(


Aga... jak już kiedyś mówiłam... czarny wyszczupla :p

no ja osobiście czarny kolor bardzo lubię:-):-) ale niekoniecznie wózek w tym kolorze by do mnie przemawiał.
LAPARDA trochę czasu jeszcze masz:) zrób tabelkę i wpisz wszystkie za i przeciw:):) może pomoże

KLAUDZIA myślę że nie tylko ty nie możesz się doczekać pierwszego spaceru:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

IZA to już wózeczek stuningowany stoii:-):-)
 
no ja osobiście czarny kolor bardzo lubię:-):-) ale niekoniecznie wózek w tym kolorze by do mnie przemawiał.
LAPARDA trochę czasu jeszcze masz:) zrób tabelkę i wpisz wszystkie za i przeciw:):) może pomoże
z tym czarnym wózkiem to był "czarny humor" taki ;)
ja też lubie czarne ubrania, ale wózek to mi się troszkę (za przeproszeniem) z trumną kojarzy :eek:

a tabelkę zrobiłam już jakiś czas temu. oba mi się podobają. oba mają bardzo dobre opinie. oba są w "podobnej" cenie (x-landera w wersji x-board!:cool2:)... i już na prawdę nie wiem...
x-lander przeważa tym, że ma duży koszyk na zakupy
a buzz, że jest 3 kg lżejszy....
 
z tym czarnym wózkiem to był "czarny humor" taki ;)
ja też lubie czarne ubrania, ale wózek to mi się troszkę (za przeproszeniem) z trumną kojarzy :eek:

a tabelkę zrobiłam już jakiś czas temu. oba mi się podobają. oba mają bardzo dobre opinie. oba są w "podobnej" cenie (x-landera w wersji x-board!:cool2:)... i już na prawdę nie wiem...
x-lander przeważa tym, że ma duży koszyk na zakupy
a buzz, że jest 3 kg lżejszy....

a bedziesz dzwigac wozek np. po schodach? bo jesli tak to moze lepszy buzz? ale chyba tak naprawde te 3 kg nie robia roznicy z dzidziusiem w srodku?
 
reklama
Do góry