reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

:-D
zawsze znajdzie się wyjście...
choć muszę powiedzieć, że znalazłam fajny wózek takiej hiszpańskiej firmy (oczywiście nie pamiętam nazwy) i był czarno- grafitowy- i był na prawdę kozacki!!
 
reklama
:-D
zawsze znajdzie się wyjście...
choć muszę powiedzieć, że znalazłam fajny wózek takiej hiszpańskiej firmy (oczywiście nie pamiętam nazwy) i był czarno- grafitowy- i był na prawdę kozacki!!

Mój też niby na żywo w czarnym kolorze dobrze wygląda ale dla dziecka to chyba mało twarzowy kolor... ;-)
 
Dziękie wielkie za pomoc....rzeczywiście to co napisałaś jest zachęcające do XQ jednakże dla nas w tym momencie ważniejsze są jednak pompowane koła :D ale tak jak wspominałyście ideału nie ma :)
 
Dziękie wielkie za pomoc....rzeczywiście to co napisałaś jest zachęcające do XQ jednakże dla nas w tym momencie ważniejsze są jednak pompowane koła :D ale tak jak wspominałyście ideału nie ma :)

Jeszcze jeden plus dla modelu xa- te pompowane przednie koła są większe niż w xq co jest duuuzooo wygodniejsze!!
 
wreszcie dowiozlam wozek do domu :-) kupilam ze dwa mies temu,ale nie mialam gdzie go trzymac. na szczescie wyglada tak samo dobrze jak na zdjeciu. mamas and papas, gondola, spacerowka i fotelik do samochodu, ktory jadac na zakupy mozesz takze przepiac do kolek i nie ciagnac spacerowki ze soba, plus torba i spiworek do spacerowki na chlodne dni, pokrowiec od deszczu i drugi od much ;-) grafitowy w jasna krate, ze sliczna, koronkowa biala poduszka i takim zabotem koronkowym wykladanym na gondole. moze dziwnie brzmi,ale wyglada super. nie chce mi sie robic zdjecia :rofl2:
nowy kosztowal £1000, ja za niego dalam £130, ale wozek jest idealny, tylko po foteliku i torbie mozna poznac,ze juz byl uzywany.chetnie juz bym nim wyjechala na ulice :-)
 
witam, teraz ja mam problem.
W końcu udalo mi sie zaciagnac meza do sklepu aby porownac wozki.
Ja bylam juz na 100% zdecydowana na Tako Jumper X, wczesniej wahalam sie nad X-Landerem XA. Poprosilsmy sprzedawce o rade i on zdecydowanie ODRADZIL TAKO, polecil X-Landera ( takze z uwagi na fotelik-mozna wpiac fotelik maxi cosi- ktory jest nieporownywanie lepszy i bezpieczniejszy dla dziecka niz z firmy TAKO.
Po ogledzinach padlo na X-Landera, choc dla mnie minusem jest to, ze w spacerowce nie mozna zmienic ustawienia-aby bylo tylem do kierunku jazdy
Kiedy juz przyszlo tylko liczyc fundusze na wozek - kolezanka polecila kolejny, wg niej rewelacyjny i w dobrej cenie- firmy JEDO.
jego ogromnym plusem jest to, ze jest miekki bo na paskach.
Slyszalyiscie cos o tych wozkach,mozecie cos doradzic, bo zglupialam,:szok:
 
Witam.
gosiaczek firma Jedo ma fajne wózeczki, ale w wersji głębokiej, spacerowa już nie wypada tak fajnie. Nie wiem dlaczego odradzono ci Tako, ale ma większą spacerówkę i ciekawsze rozwiązanie jeśli chodzi o budkę, a Jedo jak próbowałam rozłożyć oparcie na płasko to miałam wrażenie, że materiał za chwilę pęknie i to w kilku wózeczkach, więc chyba wszystkie tak mają. Jak dla mnie Tako jest bardziej funkcjonalny w wersji spacerowej,a paski są super, ale tylko na początku, kiedy dziecko robi się cięższe to już się tak fajnie nie sprawdzają. I jeszcze jedno. W Jedo są wózki na paskach, ale wtedy nie mają skrętnych kół.
Może Ci namieszam, ale w podobnej cenie co Tako są wózeczki Quenne firmy Nestor. Jedyny minus, który znalazłam to brak regulacji oparcia w gondoli, ale po za tym jak dla mnie super. Dobre wykonanie, świetne w prowadzeniu.
Nie wiem, czy pomogłam, czy zamieszałam. Mam nadzieję, że to pierwsze.
 
reklama
mam pytanie !
Przeciez podczas spania zmienia sie pozycję...w takim wózku to chyba niemozliwe...pozatym co jesli dziecko bedzie wolało spać na boku ?

Powiem Ci szczerze, że myślałam nad tym i myśłałam... aż doszłam do wniosku, że po pierwsze dziecku wygodnie się śpi w tej pozycji na plecakach i nie ma potrzeby odwracania się na bok. To siedzisko jest takie jak foteliku samochodowym a nie słyszałam żeby ktoś narzekał na niewygodę dla dziecka... Poza tym plusem jest łatwa regulacja siedziska, w sumie jedną ręką i tak jak pisałam nie budzisz maleństwa. Oprócz tego przy ładowaniu wózka do samochodu nie trzeba przy sciąganiu spacerówki odpinać z boków tapicerkę... Jednak każdy musi sam przemysleć wszystkie za i przeciw... Ja patzryłam i patrzyłam no i wybrałam XQ :-)
 
Do góry